Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fogzás mivel jár? Milyen...

A fogzás mivel jár? Milyen tűnetei vannak? Másnál mikor jöttek ki a fogak?

Figyelt kérdés
5 hónapos kisfiam tegnap nem nagyon evett,a mai napot végig (szó szerint végig) aludta. Még valamire számíthatok??? Ha most ezeket a tüneteket produkálja,és már ai ínye teteje fehér,mikor bújik ki???
2009. jan. 26. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
minden gyereknel mas tunetek vannak es az ido is kulonbozo.fiamnal elso fogai 5.5 hosan jottek ki ugy h enyhe zsortolodesen kivul semmit nem vettunk eszre csak egy nap megkoccant a kanal.Kesobbi fogai mar nehezebben bujtak.Szamithatsz meg has menesre ,napi rend felbontasara,zsembessegrede nem feltetlen lesz valamelyik meg ,lehet o atalusza a fajdalmas poriodusokat igy reagal ra.
2009. jan. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi 4 és fél hónaposak vagyunk, hasonló tünetek és kis nyűgösség árán 3-4 napon belül előjött az első, majd két nap múlva a második fogacska is alul. a második ma érkezett, kíváncsi vagyok, hogy továbbra is aluszékony marad-e. Éppen beteg szegény, így nem tudom megállapítani pontosan, hogy a betegség vagy fogzás okozza-e az aluszékonyságot. Nagyon nem bántam, hogy ennyit alszik, végre ragyog a lakás:-) Az jobban aggasztott, hogy keveset eszik, azt is legalább 8-9 részletben naponta, de a doki megnyugtatott, jó ez így  néhány napig!
2009. jan. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!