Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » DM-es pelenkáról várok vélemén...

DM-es pelenkáról várok véleményeket. Kinek vált be?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mi azt használjuk! Nekünk bevált. (jó párat kipróbáltunk...persze voltak egyéb jó pelenkák is a márkásabb fajtából, de ez árban is nagyon jó) Kisfiam van. Sógornőmnek kislánya van, ő is azt használja. Ő sem panaszkodik rá.

Sőt az úszópelenkájuk is jó. Szerintem....

2010. dec. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi a DM-es Babylove pelust használjuk, szerintem nagyon jó minőségű.
2010. dec. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi is kipróbáltunk sokfélét az elején, a DM-es pelenkánál maradtunk,, mert a minősége jó, és árban is megfelelő.
2010. dec. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk csak ez vált be a többiből mindíg kifolyt a pisi. (kisfiam van) Volt, hogy kaptunk ajándékba pamperst, liberot, de alig vártam, hogy elfogyjon, mert állandóan cserélgetnem kellett a ruháját a pisi miatt.
2010. dec. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem lányom van,és a kezdetektől Dm-es pelenkát használunk.Ajándékba szoktunk kapni másfélét (P,L,H),de komolyan mondom azok sz@rt sem érnek!!!

Ez a legjobb,és még az ára is szuper!

2010. dec. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. dec. 30. 11:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia én pamperst használtam kislányom születésétől kezdve csak 9 hónapos korátol kezdve kifojt a pisi belőle meg minden...kolléganőm mondta hogy probáljuk ki a dm es babylove pelenkát és bevált azóta csak azt használjuk vékonyabb mint a pampers és a lényeg nem ázik át...árban ugyan annyira jőn ki kb mint a pampers...de én meg vagyok vele elégedve nagyon jó.
2010. dec. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nagyon jó! csak ajánlani tudom!
2010. dec. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nagyon jo jot valasztottal
2011. jan. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!