Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A pampers narancssárga csomago...

A pampers narancssárga csomagolásu pelusról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 09:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyszer vettem, többet nem fogok. Egy séta alatt (mondjuk 1,5 óra) teljesen átázott :(
2010. dec. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

egyszer kaptam, még a tescos és a rossmannos pelus is jobb!

a premium care és a kék pampers jók nagyon, de ez kritikán aluli.

2010. dec. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az ara szimpatikus volt, de nekunk nem jott be. Se a nagyobb baban, se az ujszulott kisfiamon. Nem gumis a dereka, kifolyt belole minden.

Es amikor jobban raalltam a sporolasra, akkor rajottem, hogy a sima pampers (ami a fiaimnak nagyon jo) olcsobb a dm-es kuponokkal, kedvezmenyekkel, mint a sleep&play teljes ara.

2010. dec. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nekem is ez a véleményem egyszer vettem de soha többet hamar átázik de viszont a többi pempers nagyon jó .
2010. dec. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát akkor mi vagyunk a kivételek. :))

Nem újszülöttre tettem, mert valószínű kifolyt volna a cucc, de később semmi baj nem volt vele. Én azért nem szoktam venni, mert ritkán van felénk a boltban. Én szerettem azt is.

2010. dec. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gumírozás a derekában,ezért lemászik a gyerekről,egyébként nagyon jó lenne,legalább is nekünk!
2010. dec. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyszer vettem narancssárga pamperst, de az életbe többet nem fogok... Nem gumis a dereka, folyik ki belőle minden és mindenhol. Kb. 9-10 hónapos lehetett a kislányom amikor próbáltuk. Viszont amiben nagyon kellemeset csalódtam: a tesco színes pelenka!!! Nagyon jó, jobb mint a huggies, mert mi előtte csak azt használtuk.

2010. dec. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Két gyerekem van. az elsőnél olyan féléves korától kezdve csak azt használtuk, soha nem volt baleset, szemben a liberoval.

Viszont a másodiknál meg minden alkalommal átázott. Nála meg a libero jött be. Nem értem én ezt :)

2010. dec. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
soha többé...
2010. dec. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem az 1 ső, és a 2 ik méretekig bejött, utána már a 3 as méret nem, mert nem gumis a dereka. És nem is értem miért hogy miért nem csinálták gumisra?!
2010. dec. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!