Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Narancssárga kamillás pampers...

Narancssárga kamillás pampers pelenka vélemények?

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon rossz nálunk minden alkalommal átázott.
2009. jún. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekünk sem vált be. sima pamperset használunk az nekünk ok.

libero sem az igazi mert szerintem túl vastag. főleg ha már tele van:)

2009. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én most vettem a coraban 32 ft/ db, ilyen olcsón még sehol sem kaptam pelenkát, s jóóóóóóóóóóó, nem ázott át, ki sem folyt se a kaka se a pisi.

A normál pampersnek már kezdtem únni az illatát.

Tök egyszerű fehér pelus, a tépőzáras részénél van állatminta, nem panaszkodott rá a lányom.

2009. jún. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekünk ez az egyetlen ami jó, a pampers sensitiv helyett van egyébként, ami régebben a legdrágabb pelus volt
2009. jún. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is bevállt, használtam míg ki nem nőttük. Egészen véletlenül megmaradt egy teljes original csomag. Nem érdekel akciós áron? :)
2009. jún. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem is teljesen bevált, azt használom már két hónapja, és egyetlen balesetünk sem volt.
2009. jún. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az éjszakai pampersre gondolsz?

Ha igen csak jót mondhatok róla, nagyon vékony és igy jobban szellőzik a kicsi feneke nem izzad be. Jó nedvszivó,nem ázik át. 7 hós a lányom és mi ezt használjuk nappalra is ,nagyon megvagyok vele elégedve. Szerintem a babám is. A lányom fenekén még egy kis piros folt se volt soha.

2009. jún. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Sleep and Play?Egy kalap kaka.Nem gumis a dereka.A honlapjukon olvastam,h ez a Pampers "olcsó" pelenkája...vettem egy csomaggal,mert a kismama(vagy baba) magazinban volt egy 300 ft-os kedvezményre jogosító kupon.1 db-ot használtam el,a többit elajándékoztam.
2009. jún. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!