Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz h a barna cukor jobb a...

Igaz h a barna cukor jobb a babáknak? Mármint h azzal ízesiteni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem. A legtöbb barnacukor egyébként a karamelltől vagy melasztól barna, azzal színezik. Adj neki mézet inkább, ha már lehet, de a kicsiknek nem is kell édesíteni még az ételeket.


[link]

2010. dec. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Én bio barna nádcukrot használok magamnak is meg a babámnak is ha ízesítek, meg ha van itthon inkább nyírfacukrot.

Sima barnacukrot nem ismerem, a fehéret pedig már nem is használom. (persze ha sütit sütnék, és egy kg cukor kéne bele, nyilván azt tennék, különben elég drága süti lenne... de a sütiket inkább meghagyom anyósomnak :o))

2010. dec. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
10 hónapós, és boccsáss meg de azt h ízesitek-e neki cukorral vagy nem azt én döntöm el, a kérdés az volt j jobb-e a barna cukor?vagy inkább a fehér?
2010. dec. 30. 12:25
 4/5 anonim ***** válasza:
szőlő vagy gyümölcs cukorral ízesíts.abban igaza van az elsőnek,hogy sokszor azért barna,mert szinezik,de az is répacukor.én szőlőcukorral ízesítek,mert egészségesebb,mint a répacukor,és nagyon jó az agyműködésnek.
2010. dec. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

A válasz meg ez volt: "Nem. A legtöbb barnacukor egyébként a karamelltől vagy melasztól barna, azzal színezik. Adj neki mézet inkább, ha már lehet, de a kicsiknek nem is kell édesíteni még az ételeket"

Tőlem napi 2kg kockacukrot is megetethetsz vele, a te dolgod. A válasz nem az volt, hogy ne döntsd el.

2010. dec. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!