Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elkezdtük a hozzátáplálást,...

Elkezdtük a hozzátáplálást, már 4 napja kapja ugyanazt, krumpli, alma főzeléket a babám, de nem eszi meg, kiköpi és sír. Holnap is ezt kapja, vagy próbáljak mást adni?

Figyelt kérdés
A védőnő azt mondta, hogy 3-4 napig kapjon ugyanazt, és ha már megeszik belőle egy adagot, akkor lehet mást adni. De amit főztem, nem eszi meg a baba. Holnap kapjon krumpli sárgarépa főzit, vagy még krumpli almát? (anyatejes)
2009. jan. 26. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi is most kezdtuk a hozzatapit,az en babam sem szereti az almat,a sutotokot imadja.
2009. jan. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is nemrég kezdtük a hozzátáplálást ,az én babám sem szereti az almát, próbálj szerintem mást. Nálunk a sütőtök vált be próbáld azt,1-2 kanállal. Ha nem akarsz kis adagokkal szenvedni vegyél bébiételt az elég 3-5 evésre.
2009. jan. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan próbálj mást, ne erőltesd szerintem 3-4 napig, amit első nap nem eszik meg. Következő nap adj neki mást, aztán ha az izlik, 3 napig hadd egye. Utána megint próbáld meg azt, ami először nem ízlett neki, hátha rákap. Az is lehet, hogy 3-4 új íz után fogja majd megenni azt, amit először akartál belediktálni:-) Kitartás!
2009. jan. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én babám a krumplit nem szereti, próbáld anélkül! Egyébként a sütőtök nálunk is okés.

Az én babám 7,5 hós, de sajna még nem eszik mennyiségeket, még mindig csak kísérletezgetek.

Kitartás!

2009. jan. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáltál anyatejet keverni hozzá? Az én babám eleinte csak így ette meg, aztán amikor megszokta, elhagytuk. egyébként nyugodtan próbáld a sárgarépát, semmi baj nincs belőle. az én kisfiam is utálta az almát, és a mai napig is csak a Fuji almát szereti.
2009. jan. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a fiam utálta 4 napig ugyanazt enni, max 2 napig ette meg aztán inkább tápra szavazott, mint megint krumpli megint répa:)azóta minden nap mást kap ha ette előtte ha nem és nagyon jó étvágya van és nem allergiás semmire
2009. jan. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Tettem bele anyatejet is. Akkor holnap sárgarépát próbálunk, aztán majd sütőtököt.
2009. jan. 26. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!