Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Született közületek 35. hétre...

Született közületek 35. hétre a Babája? Volt inkubátorban?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig kellett kórházban lenni? Maradt valami vissza?
2010. dec. 30. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 36.hétre született a kisfiam és mindössze 1 napot volt inkubátorban és 1 hétig voltunk bennt a korházban mert besárgult igen erőteljesen illetve a vércukorszintje nagyon alacsony volt.Mára már 1 éves elmúlt az ég világon semmi baja,kis gyógytorna volt a laza csípője miatt de semmi komoly!

Miért kérdezted?

2010. dec. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a 32. hétre születtem és nem voltam inkubátorban. Kicsivel több, mint egy hónapot voltam kórházban.
2010. dec. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm kisfia a 35. héten született, és kb. két órát volt inkubátorban, csak a kórházi protokoll miatt tették be. 3000 grammal és 49 centivel született, szóval semmi bibi nem volt. Picit besárgult, de simán hazaengedték őket a kórházból, a megszokott időben, a negyedik napon. Most már két éves nagyfiú, és teljesen megfelel a korának.
2010. dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
35+1-re született, 2 napig volt inkubátorban, utánna melegágyban,3 hétig volt benn, de szerintem tovább tartották benn mint kellett volna(pénz miatt), de minden renben volt, egészséges kis emberke lett belöle!
2010. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35 hét, 2550 g, sem inkubátorban, sem a koraszülött osztályon nem volt. 7 napra jöttünkhaza mert besárgult.
2010. dec. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mi 32+6 napra születtünk és 10 nap volt inkubátorban de az is csak azért mert volt épp elég hely és így biztonság kedvéért...se légzés se keringés segítség nem kellett


35.hét az amit mondanak hogy a tüdő addigra érik meg teljesen így már nincs szükség lényegében semmi segítségre...sok szerencsét!

2010. dec. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!