Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megfázástól alakulhat ki asztma?

Megfázástól alakulhat ki asztma?

Figyelt kérdés

Ma ezt állapította meg az orvos a 16 hónapos fiamnál:(

Kapott rá ventolint is.Ez már maradandó lesz vagy még elmaradhat?


2010. dec. 30. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.én ugy tudom hogy pl ha hörgőgyulladása van vagy ha tüdőgyulladása és nincs rendesen kikezelve akkor igen.de azt nem tudom hogy kinőlhetik-e a babák de elég hajlamosak rá.
2010. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14 hónapos lányomnál ugyanez van, ma mondták nekünk is:-(
2010. dec. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azt olvastam, hogy a megfázás előhozhatja az asztmát, szóval igen.

Milyen tünetei vannak a fiadnak? Látványosan fújja ki a levegőt?

Az én babám még csak 8 hónapos, de attól félek, hogy asztmás, vagy asztmás lesz, mert ilyenkor még nem tudják megállapítani pontosan.

2010. dec. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok,köszi a válaszokat!

Magamtól nemjöttem volna rá az az igazság,mert összetévesztettem azzal hogy azért veszi olyan kapkodva a levegőt mert folyton televolt az orra.Szívtam neki egy nap kb 6-szor és elég sok volt a váladék.A doktornő meghallgatta és kérdezte hogy nem e zihál mikor szaladgál,vagy éjszaka nem e sípolva szedi a levegőt. Mivel én nemvagyok benne az asztmás dolgokba így betudtam ezeket annak hogy azért csinálja mert megvan fázva.Hétfőn még nemmondta a doki az asztmát,akkor annyit mondott hogy hörgőgyulladása van,ezért gondoltam hogy ettől lehet ez a dolog!Ma voltunk hallgatáson picit javult,de még fújni kell neki,hétfőn menni kell megint vissza.Remélem jobbakat tud majd mondani,és nemlesz maradandó!

2010. dec. 31. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!