Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj, ha tapetat nem...

Nagy baj, ha tapetat nem vesszuk le es arra rafestunk es a szonyegpadlo 4eves, azt is meghagyjuk, mire jon a pici. Olvastam, asztma, miegymas lehet ettol ez igaz?

Figyelt kérdés
tegnap nagyon osszevesztem emiatt a parommal,de o anyagi okok miatt nem akarja cserelni,en meg nem keresek.
2011. jún. 22. 07:58
 1/6 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz a 4 éves szőnyegtől..Mosd ki,fertőtlenítsd.Elvileg a festékekben már van baktérium ölő is,ugyhogy szerintem az sem gond...
2011. jún. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem a kérdést. Miről olvastad, miről lehet asztma? Nem egyértelmű. Egyiktől sem lesz semmi baj. A szőnyeget nem értem miért is kéne lecserélni? Persze ha valami nem indokolja, de ha teljesen rendben van, akkor miért ne maradhatna?
2011. jún. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
olvastam neten,hogy a szonyeg nem jo az ujszulottnek,mert sok a por bene,nem lehet tisztan tartani
2011. jún. 22. 08:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó, de belegondoltál már, hogy mióta van szőnyeg a háztartásokban? Gondolod, hogy mindig mikor baba születik lecserélik? Egészen biztos, hogy nem! Semmi baja nem lesz a portól. Nem aludni fog a szőnyegen, csak játszani, mászni. Igaza van a párodnak, te meg ne olvasgass ilyen paráztatós marhaságokat.
2011. jún. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem, a terhesség végén pont ezek miatt tiltott el párom az internettől. :) Annyi hülyeséget lehet olvasni, hogy nem engedte, hogy a levelezésemen és a baba holmikon kívül mást megnézzek. Még a GYIK egyes témáitól is el akart tiltani.

Gondolj bele, hogy hányan engedhetik meg maguknak, hogy a baba születése miatt mindent lecseréljenek! Nekünk még kutya is van a lakásban.

Ha ennyire félsz a portól, bérelj egy jó szőnyeg és kárpittisztítót és azzal takarítsd ki a szőnyeget. A festéktől meg semmi baja nem lesz. Nálunk vagy 5 éve volt utoljára kifestve. Szép tiszták a falak, leportalanítottuk, pókhálóztuk, mindent letöröltünk, és halálos nyugalommal hoztuk haza a pici babánkat a NEM FRISSEN FESTETT szobába.

Ne parázz rá mindenre, mindentől úgysem tudod megvédeni a kicsit, ilyenen meg tök felesleges apával vitázni, semmi baja nem lesz a gyereknek. Ha penészes lenne a fal, az megint más téma.

Boldog és probléma mentes babavárást, könnyű szülést! :)

2011. jún. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk van szőnyeg, a tapéta se vadi új, rá lett festve. Semmi baja a babának, és nem is kell szerintem túlzásba esni. :) Pont azért asztmás, allergiás manapság egyre több gyerek, mert kicsi korban steril környezetben tartják őket, hogy ne érje őket semmilyen behatás, így végül ellenállásuk sem alakul ki semmi ellen.
2011. jún. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!