Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mernél egész éjszakára bekapcs...

Mernél egész éjszakára bekapcsolva otthagyni a gyerek szobájában hideg párásítót?

Figyelt kérdés

Kruppos a drága másfél évesem és ma kapott egy készüléket.Éjjel általában jobban fullad,ezért gondoltam,hogy bekapcsolva hagyom,mivel 16 órát képes működni egyhuzamban,annyit meg ugye,nm alszik....Külön szobában alszunk,de vagy 3 méterre van az ágyunk

Köszönöm előre is!


2010. dec. 30. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Nem értem, mi a problémád: ha a gyereknek párás levegöre van szüksége, akkor természetesen bekapcsolva hagyom - ez miért kérdéses?
2010. dec. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én is bekapcsolva hagyom, de nem közvetlenül mellé teszem, ne rá fújja a hideg vizet.
2010. dec. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
persze, most is megy
2010. dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy a viharba ne!Egy kruppos gyereknek ez egy gyógyászati segédeszköz!Az én fiam nem kruppos,de van hideg párásító a szobájában.Egész éjjel be van kapcsolva.Nem az ágya mellett van.
2010. dec. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy új készülékben nem bízik azonnal az ember.A legjobbat szeretném a gyerekemnek,ezért is vettük meg!Kedves első,nem tudom,miért kell lenézően válaszolni,nem értek ehhez és ezért kérdeztem...
2010. dec. 31. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!