Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kell a 4+-os pelenka a...

Tekike99 kérdése:

Mikor kell a 4+-os pelenka a 4-es helyett?

Figyelt kérdés

Pampers 4+ 9-20 kg-ig

Pampers 4 7-20 kg-ig


Elég nagy az átfedés, mi a különbség?


2011. nov. 8. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Lányom mikor túllépett a 9 kg-on,akkor már sűrűn átázott,akkor kezdtem adni rá 4+-os méretet!
2011. nov. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kicsit nagyobb a 4+os, de kisebb, mint az 5-ös. Akkor kell, ha úgy érzed, hogy a 4-es már kezd kicsi lenni. Ezek a kg-ok meg csak irányadóak, nem azon múlik, hanem a gyerek alkatán. Az én kisfiam 10 kg körül van most, és simán jó rá a 4-es pampers, és ahogy elnézem, még egy jó ideig nem is kell váltani. De pl. barátnőm kislánya 10 kg-osan már rég 5-öst hordott.
2011. nov. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amikor a 4-ből már kifolyik, átázik stb. az 5-ből pedig még kifolyik :)
2011. nov. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek.
2011. nov. 8. 21:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem elég combos fiam van, vagy egy éves kora óta 4+-t hord, most 2,5 éves, persze közben nyúlt csomót. Mindig akkor váltottunk mikor kezdte szorítani a combját. Egy vékony gyerkőcnek valsz. sokáig jó lenne a sima4.
2011. nov. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a kisfiamnak nagyon hosszú dereka van, és a 4 lecsúszik a combjára, és vágja neki. Ezen kívül nagyon sokat iszik, ergo sokat pisil, és a 4 méret 40! percen belül átázik. pedig éppen 10 kg a fiatalúr.
2011. nov. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 krisztivan ***** válasza:
Kisfiam a pampers 4-esét nem tudja használni mert combos nagyon.Hiába valamivel több mint 10kg és ugye 20-kgig jó lenne neki(elvileg).Ezért nem is használunk pamperst mert abbol a 4+-ost kellene venni az viszont már kevesebb darabra.
2011. nov. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én úgy látom, hogy a 2 pelus ugyanakkora, csak a derékrésze magasabb a 4+nak. mi most váltottunk arra, most 80as ruhákat hord és 10 kg a lányom.
2011. nov. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez tényleg alkatfüggő. Nekünk midig az van, hogy amikor már elvileg jó lenne rá, akkor még nagy és amikor már kicsi lenne, még akkor is rá tudom adni. Valószínű azért van, mert hosszú baba.

Nem vagyok benne biztos, de szerintem a 4+ hosszú babákra van. Talán ez lehet a különbség.

2011. nov. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagy pont fordítva?... :)
2011. nov. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!