Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, ha egy 5 hetes baba...

Normális, ha egy 5 hetes baba kétóránként követeli az adagolási útmutató szerint 3 óránként adandó tápszermennyiséget?

Figyelt kérdés
Humana HA Start tápszert kap kiegészítésként az 5 hetes babánk. Tegnap este óta kétóránként követeli a 3 órás adagot (az adagolási útmutató szerint 3 óránként kellene 100 ml-t kapnia egészen 8 hetes koráig). Emellett aludni sem hajlandó, szopizás közben be-bealszik egy félórára, de utána üvölt a tápszerért. Tejcsim sajnos nincs valami sok, két mellből fejve max. 40 ml jön le alkalmanként, így a szopizás során nem lakik jól. 3600 grammal és 55 centivel született, jelenleg 4550 gramm. Széklete naponta van, bár ma mintha fájlalta volna a hasát.
2009. jan. 26. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, valószínű, hogy már nagyobb az étvágya. Nálunk is volt ilyen, annyi tápszert kapott, amennyit kért, ennyi idősen volt, hogy 200 ml-t. Csak akkor fog rendesen aludni is, ha teli a pocija. És minnél gyakrabban eszik, annál jobban fog fájni a hasa, mert folyton emésztenie kell. Üdv. egy 12 hetes bébi anyukája
2009. jan. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia, az én kisfiam most 7hetes, mi 3700grammal születtünk és 57 centivel, most 5870gramm. A tejem nekem is kb annyi mint neked, ugyan ezt a tápszert esszük. Nálunk is voltak, vannak ilyen napok én annyt adok neki amennyit kér. Ha két óránként akkor két óránként. Ő valóban akkor eszik sűrűbben ha fáj a pocija. Valamiért olyankor enni akar amitől persze még jobban fáj a pocak. Nekünk a gripe water vált be hasfájásra. Szerintem nyugodtan adj neki annyit amennyit kér esetleg lehet még egy kis teát vagy vizet adni neki.
2009. jan. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!