Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vezettétek be a mézet...

Hogyan vezettétek be a mézet babátok étrendjébe?

Figyelt kérdés
Picikém pár nap múlva egy éves lesz. Lassan kipróbálnám neki a mézet, mint édesítőszert. Hogyan lehet neki, milyen ételekhez, milyen mennyiségben? Van valami, amit figyelnem kell, vagy egy éves koron túl már nem okoz gondot elvileg?
2011. jan. 1. 01:15
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Nem okoz gondot. De miert akarod raszoktatni edesitoszerre, cukor vagy mez. Mez olyan mintha cukorral tomned. Majd rajon, kesobb, egymaga hogy edesseg finom, de semmi haszon nincs belole. Ha nem tudkolod most, nem is akarja majd, nem erdekli.
2011. jan. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A méz nem olyan, mint az édesség. Segíti az emésztést és egyáltalán nincs negatív hatással a szervezetre.
2011. jan. 1. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4%
nincs babám :p BÚÉK!
2011. jan. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Enyém 1.5, most kezdtük a mézet, mert érzékeny (volt?) az immunrendszere, ekcémás volt. Kapott először mézes-kukoricás tejpépet, abban pici mézpor volt. Aztán sütve mézet (tudod, kiölve a bacik belőle), most pár napja kap picit a teájába. Semmi baja. Na így kell túlkörülményeskedni a dolgokat, de aggódtam az érzékenysége miatt és apa és én is allergiásak vagyunk (a méhcsípésre, én meg a propoliszra).
2011. jan. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!