Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves kortól miket vezettet...

Egy éves kortól miket vezettetek be a baba étrendjébe? Tej, méz, apró magvas gyümölcsök, stb? Nem lett semmi baja tőlük? Először mennyit adtatok?

Figyelt kérdés
Most leszünk egy évesek, eddig semmit nem kapott még a felsoroltak közül. Epret már szerettem volna adni a kertből, de inkább nem adtam, kivárom még azt az egy hónapot elővigyázatosságból, nehogy mégis gond legyen belőle.
2010. jún. 23. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindent amit írtál. Nem volt gond. Tejből 2 napig csak egy kávéspohárnyit kapott, méz egy kanál teába, eper és társai 1 szem.
2010. jún. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebben a korban már mindent evett. Epret 8 hónaposan kapott először,nem lett tőle semmi baja. 13 hónaposan viszont a ribizlitől lettek kiütései. Sok függ a baba érzékenységétől is.
2010. jún. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szegény gyerek úgy nézte az epret hogy inkább én sem ettem. Biztos megkóstolta volna...
2010. jún. 23. 21:38
 4/4 dorka68 válasza:
Mindent adhatsz neki, de csak keveset és figyeld 1-2 napig. Ha nem reagál rá érzékenyen, jöhet egy új. Hallgass a megérzésedre, na meg a baba jelzéseire. Ami nem ízlik neki, úgysem fogadja el. Az enyém 13 hónapos és már mindent megkóstol amit mi eszünk.
2010. jún. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!