Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1hónapos babámnak már a 4....

Monqa kérdése:

1hónapos babámnak már a 4. nap sincs széklete. Anyatejet és tápszert kap vegyesen. Ez normális vagy aggódjak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 05:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Max 5 nap ami normális. Utána megfelelő módon kell segíteni nekik. Nem egészséges ha nem ürül ki megf. időközönként a széklet. Ugyan olyan kellemetlen tud nekik lenni, mint nekünk felnőtteknek. A sok ballasztanyag pang a beleiben. Nagy butaságot ír az aki írja, hogy 10 napig normális. Gondolj csak bele. A leghumánusabb a lázmérő ha 3 naponta és 3-4 alkalom, majd várj rá egy napot. Ez megoldja a problémát.

Bár furcsállom, hisz egy egy hetes anyatejes babának majd minden pelusába van széklet is.

Egy hozzáértő :)

2011. jan. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az utolsó sor sztornó.
2011. jan. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, az án fiam, csak anyatejes volt, és nekünk úgy kezdődőtt, hogy 4 napig nem volt kakija, szegénykém már céklavörös volt, úgy erölködött, és én nem hallgattam senkire meg lázmérőztem, na ne tudd meg,5!!! pelus lett tele de nagyon!

És utána glicerines kúpoztam, ha 2 napig nem volt neki kakija, nem vártam 5 napokat. Nekem is mondták a hogy az anyatejet hasznosítja, de nálunk nem ez volt.

Ő nem hasfájós volt, hanem nem tudott kakilni, eltelt a bűvös 3 hónap és teljesen rendbejött, azóta minden na van több is, 4 hónaptól mióta hozzátáplálok azóta meg pláne.

Glicerines kúphoz nem lehet hozzászokni, és én csak egy negyedet adtam neki, nem egészet, és az is segített.

esetleg próbáld ezt meg! Jó kakilást a picidnek! :-)

2011. jan. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!