Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hós korban ez már hiszti? Ha...

6hós korban ez már hiszti? Ha ott ülök mellette, szépen eljátszik. Amint felállok, még el sem mentem rögtön üvőlt.

Figyelt kérdés

Hát én értem, hogy szüksége van a közelségemre, próbálok minnél többet vele lenni, játszunk, de azért nekem is van néha (gyakran) más dolgom. Pl. neki kaját csinálni.mert én már enni se bírok.

mit csináljak?


2009. jan. 27. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:

szia!

az én babám is ezt csinálja csa ő 10 hónapos korától. igen szerintem ez hiszti.nekem azt mondta a védőnő hogy kicsit hagyni kell sírni,persze csak ha tudod hogy nincs más baja. pl. foga,éhes,tele a pelus

jó babázást :)

2009. jan. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

tudom, hogy nincs baja, minden okot kizárok, mikor csinálja, meg már ismerem is.de én nem bírom hallgatni ahogy sír.így viszont nem tudok semmit csinálni, nem jutunk egyről a kettőre.

köszönöm a válaszod

2009. jan. 27. 11:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha teszed a dolgod, és elmész mellőle sírni fog, de nem örökké. Pár nap alatt leszokik róla.

Csak addig kell kibírni. Közben beszélhetsz hozzá messziről, vagy időnként odamehetsz hozzá egy simire, de aztán menj újra el.

Előbb-utóbb meg kell szoknia sajnos, hogy ez a helyzet, neked is lehet dolgod.

2009. jan. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de mégis mennyi ideig normális, ha sír?mikor hagyja abba?5-10perc?
2009. jan. 27. 11:51
 5/8 A kérdező kommentje:

ja, és már vörös a feje ilyenkor

:(

2009. jan. 27. 11:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a helyzet velunk is.6hos a fiam,es amint sarkod forditok neki sir.Ugy praktizalom h ahol vagyok oda cipelem a 8es fel kilos kis segget.Tudom am h milyen faraszto,allando foglalkozast igenyel.meg a wc re is alig tudok kimenni.Remenykedjunk a valtozasban,kitartast
2009. jan. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A pszichológusok szerint egy éves kor alatt nem hiszti, hanem valami "baja" van, sokszor csak annyi, hogy nem akar egyedül lenni. Szerintem is hagyd kicsit sírni, de azért ne hergelje be nagyon magát, mert a végére már nem is emlékszik, miért kezdett el sírni. Próbáltad már pihenőszékben kivinni magaddal, amíg dolgod van? Akkor lát téged, elnézegeti mit csinálsz és tudsz hozzá beszélni. Nálunk ez bevált a konyhai feladatoknál!

2009. jan. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül az én babócám is ilyen.Én nem tudom sírni hagyni.Én pihenőszékbe teszem és viszem magammal mindenhova.
2009. jan. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!