Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemények erről a gyerekülésr...

Vélemények erről a gyerekülésről? Van valakinek?

Figyelt kérdés

[link]

amiért ezt választottam: dönthető, és sokáig jó. Meg márkás. szerintetek?


2011. jan. 1. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Inkább úgy fogalmaznék,hogy nem "nevenincs" ülés,de azért nem "márkás".Ami márkás,az az ADAC,és ÖMTC tesztjein jól szerepel(pl.Recaro,Römer,BébéConfort,Kiddy stb.).A PC üléseket nem igazán tesztelik,illetve nem ér el igazán jó eredményt.Ráadásul a szakértők azt mondják,hogy egy átfogó kategóriás(9-25 kg,illetve 9-36 kg) ülés akkor sem igazán jó,ha az valamelyik-különben-jó tesztekkel rendelkező gyártó terméke.
2011. jan. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
természetesen pénztárca kérdése is. én nem venném meg. szerintem nem igazán márkás, vagyis nem egy jó minőségű márka. Nekünk Römer van én ezt ajánlom, ha megengedhetitek magatoknak vagy az első válaszoló által ajánlottak. Remélem tudtam segíteni. :)
2011. jan. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Egyetértek az első hozzászólóval, inkább kicsit drágább, de tesztelt, biztonságos ülést vettünk mi is.
2011. jan. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát szomorú vagyok nagyon. Nekünk drága ülésre nem telik.
2011. jan. 1. 20:59
 5/9 anonim ***** válasza:
En megneztem ezt eloben. Tapasztalataim: a muanyag talp eleg silany minoseg, az ules huzata meg nagyon muanyag, tudom, hogy minden huzat polieszter, de en ezt meg muanyagabbnak ereztem. Mi vegul Neo Nato-t vettunk ami nem nagy marka tudom, de megsem kinai mint a PC, jok a tesztei es nem volt sokkal dragabb mint a PC. En a helyedben korulneznek vateran teszveszen is. Ki lehet fogni jobb minosegu uleseket meg olcsobban is mint a PC. Egyebkent veled vagyok, en sem tudtam volna Romel-t venni, de ha lett volna ra penzem akkor en is Romel-t vettem volna.
2011. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én is azt ajánlom, hogy nézz körül teszen vagy vaterán.

és ha mi nem kapunk BBC ülést ajándékba egy ismerőstől a gyereke után, akkor mi sem tudtunk volna ennél drágábbat venni, de még ez is gondot okozna, hogy kifizessük, amit belinkeltél!

sajnos ez a helyzet és hiába szorul össze az ember szíve, mert a legjobbat szeretné a gyerekének, ha mégsem telik rá, sehogysem.

2011. jan. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Na akkor én most véleményt mondok mert nekünk ilyen van a kislányomnak ugyanilyen rózsaszín, a kisfiamnak piros.Ez egy komoly nagyon jól kipárnázott, dönthető ülés.A legjobb döntésem volt hogy ezt a fajtát vettem!!!Nagyon jó áron vedd meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Hidd én a gyerekemnek a legjobbat veszem és ez nagyon jó komoly ülés.És mi az hogy neve nincs????Nem vennék más ülést, pedig ismerek más márkákat is a család révén.Sorolhatnám a drágább ülések nevét, de ezt nem adnám oda azokért!!!

Ja és még 1x elmondanám nem ránézésre írtam, mi ezt használjuk két gyereknél is!!!!

2011. jan. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Itt csupa olyan írtak akik nem használták ég ezt az ülést, de akkor miért válaszoltok??????

Ja és nem csak az ára dönti el a minőséget!!

2011. jan. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is ilyen van, csak más márka:

[link]


Már lassan 4 hónapja, hogy használjuk és ezidáig nem volt vele gondom. Elégedett vagyok vele.

2011. jan. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!