Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Recaro Young Sport gyerekülésr...

Recaro Young Sport gyerekülésről vélemények?

Figyelt kérdés
Főképpen olyan véleményére vagyok kíváncsi, akinek van, volt. Köszönöm.
2010. jún. 19. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
szuper, imádjuk.
2010. jún. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mennyire lehet megdönteni? Aludni kényelmes? Hány kg-ig jó? Nem túl szűk? Ha nő a gyerek, én attól tartok, hogy túl szűk lesz. Köszi a válaszod.
2010. jún. 19. 14:16
 3/6 anonim ***** válasza:

9-36 kilós, ezeket általában nem lehet dönteni, a recarot lehet, de csodát ne várj tőle, ettől függetlenül a fiam képes 3 órát végigaludni benne, míg a mamához érünk:) szűkítő van benne, amit mi kb 1,5 éves korig használtunk, ez télen volt,akkor kivettem, overálban már kényelmetlen lett volna szűkítővel. széles, kényelmes ülés, fejtámlája állítható magasságú, jó nagy ülést lehet csinálni belőle:)

[link]

ítt meg tudod nézni megdöntve és nagyobbítva is:

[link]

2010. jún. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekünk minden méretben (hordozó, 18 kg-ig és 36 kg-ig) minden gyerekünk nagyon szereti, semmi pénzért nem vennék mást. Csak ajánlani tudom, bár az ára elég húzós, de megéri, mert ezért cserébe minőséget kapsz!
2010. jún. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van,imádjuk! Nem tudtunk volna ilyen drágát venni,ajándékba kaptuk. Kicsit lehet csak dönteni,de az én lánykám akár állva is el tudna aludni,ha álmos és ha autózhat.
2010. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tegnap megvettük a Soroksári úti baby outletben. 10ezerrel olcsóbb volt, mint máshol. :)
2010. jún. 20. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!