Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemények/tapasztalatok...

Vélemények/tapasztalatok Römer King Plus gyerekülésről?

Figyelt kérdés
Gyerekülés vásárlása előtt állunk, nem tudunk dönteni 2 ülés között: Maxi Cosi Priori XP és a Römer King Plus között. Ez utóbi töréstesztje jobb, de a fejnél nagyon szűknek tűnik. Akinek van ilyen ülése, szereti a babája? Nem zavarja a "satu" szerű fejpárna?
2010. júl. 6. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van, 5 hónapja használjuk, és szereti a kisfiam. Van azért még hely a feje és a szűkítő fejtámasz között, amikor meg elalszik, nem bicsaklik oldalra le a feje. Szerintem jó választás volt.
2010. júl. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Esetleg BeSafe? Nekem most ezt tanácsolták több helyen is. Ez most szerintük a legjobb.

Vagy esetleg a Brendonban nézted? Mert ott nincs ez a márka.

2010. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi ezért vettünk Römer King Ts Plus-t. Ebben nincs beépített szűkítő, de lehet hozzá venni.
2010. júl. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyobb növésű a gyerkőcöd, akkor hamar kinövi.

Az én fiam a Maxi Cosit már 20 hós korára kinőtte, túlnőtt a feje az ülésen... Tehát hosszra nőtte ki, hiába volt még csak 11 kiló...

A Römerek sem valók magasabb gyerekeknek, legalábbis nem hosszú távon.

2010. júl. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi is azért választottuk a Römer King TS Pluszt, mert abban nincs fejszűkítő gyárilag (de utólag tehető bele), ahogy egy korábbi hozzászóló is írta. Tény, hogy ezeket hamarabb kinövik a lurkók, mint a 9-36kg-osakat (ezek 9-18kg), de talán így biztonságosabbak. A mi kislányunk szereti nagyon. Igaz, hogy a hordozó után szerintem bármi tetszene neki. :)
2010. júl. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is Besafe van.
2010. júl. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Römer King van, a tesztek miatt vettük ezt. Bevált, pedig örökmozgó 9 hónaposom van :)
2010. júl. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!