Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SE Kreatinin ha nagyon alacson...

SE Kreatinin ha nagyon alacsony, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Most néztem a kisfiam (1 éves) vér- és vizeletvizsgálatának eredményét. A doki azt mondta semmi gond, de a kérdésben jelölt SE Kreatininnek az értéke nagyon alacsony. Normál értéknek ugyanis az 53-100 van megjelölve, a kisfiamé pedig 19. Az interneten annyit találtam róla, hogy vesebetegség és izomsorvadás lehet az oka. Sírógörcsöt kaptam, mert az öcsémnek izomsorvadása van. Tudtam, hogy öröklődő, tudtam, hogy ha kisfiam lesz nagyobb az esély, és most annyira meg vagyok ijedve!! Rettegek a gondolattól, hogy a kisfiamnak izomsorvadása lehet. Esetleg ha valakinek van ezzel kapcsolatos tapasztalata örülnék, ha megosztaná velem. Főleg ha gyerekorvossal is konzultált már erről, vagy ha esetleg további vizsgálatokra küldték.
2009. jan. 27. 14:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!