Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S! 6 hónapos babám...

S. O. S! 6 hónapos babám leesett az ágyról (alacsony ágyunk van) azonnal felvettem és pár perc alatt megnyugodott, ez fél órája volt, most alszik (ilyenkor szokott), ha felébred megyünk a dokihoz, mert időpontunk van (nátha) Lehet baja a babámnak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
az enyem is leesett, megnyugodott, semmi baja.Hidd el te jobban megijedtel:)ha nincs semmi latvanyos, pl:laz, dudor, stb, akkor semmi gond.Egeszseget!
2011. márc. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem az én babám is leesett szerintem nincs olyan aki nem!
2011. márc. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Ha többet alszik, mint szokott, és nem sírva ébred, azonnal vidd orvoshoz!
2011. márc. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az biztos ,mert még most is remeg minden porcikám.:-((((((,a kis buksiját tuti beüthette,hátára érkezett.ahová esett nem volt szőnyeg csak a laminált padló.
2011. márc. 21. 11:14
 5/10 A kérdező kommentje:
Nemsoká megyünk dokihoz,úgyhogy mindenképpen megemlítem a dolgot.A nátha miatt egyébként láza sem volt.
2011. márc. 21. 11:15
 6/10 A kérdező kommentje:
Az én drágám nagyon ritkán ébred sírva,van hogy nem is szól ha fent van már,csak nézelődik,figyeli a kezét.
2011. márc. 21. 11:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia!Felsir egyből az esés után?Ez fontos ,ha igen akkor valószinü nincs baj.Ha baj lenne hányna,kába lenne,aludna sokat stb..Figyelgesd ha olyan mint szokott lenni akkor nincs semmi baj.Nálunk is előfordult már,meg szinte mindenütt.
2011. márc. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha nem hányt és nem ájult álomba, akkor minden rendben. Meg ha a kutacsa nem feszül ki. Amúgy meg sajnos minden gyerek leesik legalább egyszer és ahogy a

kis feje csattan a parkettán, azt soha de soha nem tudod elfelejteni, rettenetes hangja van.



De hála Istennek nagyon jól vannak összerakva, ugyanis olyan törékenyek, olyan sok balesetnek vannak kitéve, hogy pont ezért ők sokkal ellenállóbbak egy ilyen balesetben, mintha mondjuk én esnék le a konyhaasztalról tompítás nélkül.

2011. márc. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=84&keres..


Megnyugtatásul. (Természetesen az enyém is leesett, ágyról, parkettára, hanyatt :( De tényleg ütésállóak hál' Isten :)

2011. márc. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Voltunk dokinál,semmi gond nincs,ebédelt is,kutacsa is rendeben van,és ilyenkor szokott aludni,de ugyanúgy nyűgösködik előtte mint mindig szokott.Jó a kedve,mosolyog,motyog állandóan.
2011. márc. 21. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!