Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újra rövideket alszik nappal,...

Újra rövideket alszik nappal, miért?

Figyelt kérdés

Már egész jól aludt nappal. 2x másfél órát. Tegnaptól megint 20 perc múlva felébred. Visszaaltatom, megint sír 20 perc múlva. Éjszaka nincs gond, maradt a 11 óra szuszi :-)

5 hósak vagyunk. A fogacskájára is gondoltam, de nem akarok mindent arra fogni, mert nem sír fájdalmasan, nem duzzadt az inye.


2009. jan. 27. 14:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia

Az én fiam sem sírt fájdalmasan, csak többet rágott, és olyan vadul ráharapott mindenre. 6 hónapos korára, egyik napról a másikra kibújt 2 foga, mindenféle nyűgösség nélkül. Szerintem gyanakodhatsz a fogaira. Próbáld ki a homeopátiás chamomillát, az kicsit nyugtató hatású is, illetve fájdalomcsillapító. Kitartás! Örülj, hogy éjjel alszik!

2009. jan. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!