Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyósom Barbi babát vett 5...

Anyósom Barbi babát vett 5 hónapos lányomnak. Kérdezi, hogy játszik e vele a lány, mit mondjak neki, hogy ne sértsem meg?

Figyelt kérdés
Nem adhatom oda neki a babát, még túl kicsi hozzá, lehet, hogy hullik a haja, és a barbi keze lába befér a szájába, ledughatja a torkán. Jól van értem, nem volt lánya meg régen babázott már, de azért nem nehéz kitalálni, hogy a barbik 5-6 éves kislányoknak való meg idősebbeknek.
2011. jan. 2. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Kislányom is azt kapott ő 6 hónapos, nem mondtam inkább semmit, csak hogy elfér a polcon pár évig mire játszani tud vele. Mi mást mondhattam volna azt hittem evidens hogy egy ekkora baba csörgőkkel és hasonlókkal játszik még csak...
2011. jan. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm sorstárs:D Szerintem én ki se bontom a dobozból, majd 5 év múlva, addig berámolom a szekrénybe, vagy a padlásra:D
2011. jan. 2. 13:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem már a szekrényben van, dísznek jó lesz addig, mert nincs elég :) Gonosz amit írok tudom de eszembe nem jutott volna ekkora babának ilyen ajándék... Persze örülök neki mert ez is valami meg más ilyet se kapott de akkor is.
2011. jan. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Anyósom feszt olyat vesz, amit mondok, hogy ne. Mondom neki, hogy vettem a gyereknek overállt, erre direkt vesz neki, most mit kezdjek egy plusz overállal? Most 74-es ruhákat hord a babám, de már feszülnek rajta, erre vesz neki 74 es ruhát egy tucatot....néha kiakaszt.

Nem, nem gonosz amit írsz.

2011. jan. 2. 13:37
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a mamák... az én anyósom meg bébijátékot vett az 1 éves fiamnak. Ő meg a másik véglet.

Talán mondhatnál neki valami olyasmit, hogy már odaadtátok/mutattátok a gyereknek, de még nem érdekelte. VAgy éppenséggel hogy a haját akarta a szájába venni és ezért inkább még félretettétek egy kicsit, amíg nagyobb lesz.

2011. jan. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez szinte olyan ajándék, hogy "nesze semmi, fogd meg jól"
2011. jan. 2. 13:37
 7/9 A kérdező kommentje:
Fiúnak barbi, az szép.:D Valami ilyesmit már levágtam neki:D
2011. jan. 2. 13:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaj hát nem csak nekem van lüttyent anyósom? Az enyém a 21 hónapos lányunknak 8 évesnek való! játékot vett és benyögi egyik nap : hát nem is játszik veleee??? Hááát mondom neeemmm... Én meg is mondtam cakli pakli hogy 8 évesnek valóval nem tud mit kezdeni, elszúrta. Én megmondanám a helyedben felsorolva azokat amiket írtál is hogy miért nem adod neki oda.
2011. jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is a szekrényben landolt :) a sok sok kisméretű ruha mellett.


Múltkor megmondtuk, hogy a gyerek 92-es ruhát hord. :D ajándékba kapott 62-est. Szép szép, de mivel vissza nem cserélik....hugi nem lesz.

2011. jan. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!