Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar 2 éves kisfiam...

Miért nem akar 2 éves kisfiam rendesen enni?

Figyelt kérdés
Alig eszik egész nap valamit. Igaz 2 hete kapott valami vírust, lázas volt 2 napig, de előtte sem nagyon evett. Mi lehet a gond? Mit csináljak vele? Már nagyon aggódom miatta.
2011. jan. 2. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az Én 2 éves lányom is alig eszik, ahhoz képest, amennyit korábban evett. Tökmindegy, hogy beteg, vagy nem, adok-e neki C-vitamint, Béres cseppet, multivitaminokat stb., avagy nem, semmin nem változtat. Én már abbahagytam a parázást, annál rosszabb. Éhen halni nem fog, az tuti, ezt már leteszteltem nemrég. Nem erőltettem semmiféle étkezést, reggel megitta a kakaóját, aztán semmivel nem zaklattam sem tízóraira, sem ebédre, csak teát iszogatott, és láss csodát, fél 1 felé enni kért. Bevágott egy tányér húslevest, egy kisebb adag tojásos nokedlit, meg egy fél almát, és elment aludni....
2011. jan. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég írtam ki hasonló kérdést, az én fiam 15 hós. Még nem teszteltem, hogy éhen tudna-e halni, de lehet... Mert egész nap max minden evésre 2-3 kanállal eszik meg balhé nélkül.

Nem tudom mit lehetne velük kezdeni, de már 1 hónap után én is kezdek eljutni arra a pontra, hogy nem idegesítem magam rajta... azért napi egyszer biztos nem bírom megállni, hogy belegyömöszöljek valami normális mennyiségű kaját - ezt kb az egész lakópark hallja is...


Kitartás!

2011. jan. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2es fel eves lanyom sem eszik,igaz meg szoptatom.Reggel kakao gabonapehellyel,delbe leves,jo esetben eszik keves hust krumplival,alvas elott szopi,ebredeskor szopi.Valamikor este 6 korul eszik meg es 9 korul vacsora,ami szinten nagyon keves.12kg mar egy eve,de 95cm.Soha nem ehes,mar nem idegesítem magam erte.
2011. jan. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Igen, az én kisfiam pedig 14 kg már majdnem 1 éve, és azóta semmit nem hízott, csak nőtt jó pár centit. Most olyan kis soványkának tűnik régi önmagához képest. Három hónapja kapott egy kisöcsit, és kb. 1,5-2 hónapja kezdődött ez a nem eszik dolog....és a kispárnáját hurcolja magával, a csücskét gyűrögetve. Lehet a tesó miatt van ez a változás? Már vérvételen gondolkodom vele kapcsolatban, mert félek, hogy beteg. De amúgy meg jó kedvű, és sokat is futkozik.
2011. jan. 2. 16:40
 5/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok, a babára már én is gondoltam, bár én még csak terhes vagyok. A te babád már nem szeretne szopizni? Hátha megjönne a kedve, ha ő is szopizhatna, nemcsak a kistesó.

Én is szoptatok még, csak sajnos már tejem nincs...

2011. jan. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A 2 éves 3,5 hónapig szopizott csak, a kisöcsi pedig 3 hónapos, és éppen pont elég neki a tejem. A nagyobbik nem kéri a cicit, hiszen már régóta nem szopizik. De enni se eszik sajna.....
2011. jan. 2. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!