Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem eszik úrja rendesen...

Adnil25 kérdése:

Miért nem eszik úrja rendesen a 13 hónapos kisfiam?

Figyelt kérdés
Csütörtök óta hányás-hasmenés van a kisfiamnak. CSütörtökön hányt 3*, péntek óta hasmenése van és nem eszik semmit. Esetleg pár falat kenyeret. Cicizni meg 2-3-mal többször mint eddig. Étvágya nincs. Iszik vizet. Már nem tudom mivel kínáljam, hogy legyen végre valami a gyomrában. Hasmenése sincs már mert nincs mi kijöjjön.Volt hogy az éjszakai pelusa sem volt pisis. Tegnap elég volt 2 pelus egész napra.Teljesen tanácstalan vagyok.
2011. máj. 15. 19:29
 1/3 anonim válasza:

Muszáj megetetned, különben nagyon lefogy, abból bajok is lesznek. Próbálj meg a kenyérre rakni egyéb dolgot (pl. reszelt dolgokat), hátha megeszi, annyival is több lesz a gyomrában.

El fog múlni ez a hányásos-hasmenéses dolog, mert ugyanez volt velünk 3 hete, de vigyázz, nagyon könnyen megfertőz téged is, sajnos tapasztaltuk.

Nekünk reszelt répás kenyér volt ami bejött neki.

Remélem sok sikerrel jársz!

2011. máj. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors választ.

Én még hál' isten nem kaptam, el.

Már mindennel próbálkoztam, főtt répa, főtt krumpli, natúr borsó püré..

az legalább bíztató hogy a kenyérből hajlandó majszolgatni.

2011. máj. 15. 19:49
 3/3 anonim ***** válasza:
ha beteg vagy, te sem vagy éhes. ne erőltesd!!! elég ha folyadékot iszik. cukros teát pl. vagy gyümölcslevet. vissza fog térni az étvágya és behozza amit kihagyott. ne aggódj annyira!!
2011. máj. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!