Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ruhában hoz haza az...

Milyen ruhában hoz haza az ember a kórházból egy májusi kisbabát?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Időjárásfüggő. Alapból kombidressz és rugdalózó elég, de ha hűvösebb van, kell egy kis kabátka is és takaró. Májusban akár még fagy is előfordulhat, akkor overált is csomagolj. Persze az is megeshet, hogy 30 fok lesz:)
2011. jan. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

a május elég szeszélyes, lehet, hogy esős hideg idő lesz, de lehet 20 fok napsütés is.

de én így csinálnám: body, ha hideg van hosszú ujjú, ha meleg rövid.

rugdalózó, ha hideg van melegebb, plüssösebb, vastagabb.

kis sapka, ha hideg van vastagabb.

lehet még rá egy kiskardigán.

ha hideg van babazsákban például, be lehet bugyolálni pléddel is.

2011. jan. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Májusban még elég változó lehet az idő. Elején még egész tavaszias is lehet, a vége felé pedig már tiszta nyári is. Az én fiam 11-én született, én vettem neki a badyn kívül vékonyabb hosszú ujjas rugdalózót, és vastagabb plüss rugit is, és attól függően öltöztettem, hogy éppen milyen idő volt. Még egy kocsikabát jól jöhet ha hűvösebb van + igény szerint valami vékonyabb takaró. TErmészetesen egy kis átmeneti sapkára is szüksége lesz.
2011. jan. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!