Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azoktól a szülőktől kérdezem,...

Azoktól a szülőktől kérdezem, akiknél a babánál nehezen ment a kakilás, hogy vezették be azokat az ételeket, ami fogja a székletet? Pl. : krumpli, répa, banán?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:

én is ezzel küzdöm

az őszit szereti, és az kicsit hajt, ahhoz adom kis mennyiségben az említetteket.

2011. jan. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nehéz ügy. Amikor épp folyósabb volt a kaki, akkor adtam.

Már 3 éves múlt a lányom, de sajnos a banánnal csínján kell bánni, pedig nagyon szereti, minden nap meg bírna enni egyet-kettőt, ehhez képest max. 1-2x kap hetente.

Krumplival/répával ilyen gondunk nekünk nem volt, a rizst kell kerülni szintén, és amikor nagyobb lett, a kakaót és csokit (ezeket csak ünnepnapokon kapja szinte, illetve most már az oviban nem tudom kontrollálni...)

2011. jan. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nálunk is a banán okoz gondot, így csak akkor kap egy kicsit, ha éppen hígabb a széklete, pl. fogzás miatt. de egyébként nem kap. majd kicsit később.

más zöldséggel, gyümölccsel eddig nem volt gond.

2011. jan. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem az alma,krumpli,répától is kakil csak keményebb a széklete.mi hozzátáplálás elején vagyunk de én úgy csinálom hogy ha reggelire olyat kap a fog akkor délután olyat ami hajt vagy nem fog.és fordítva.pl reggeli barack ebéd krumpli,reggeli alma ebéd cékla.de még így is többször kakil mint amikor csak tápszeres volt.szerencsére
2011. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!