Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Krumpli, brokkoli, banán...

Krumpli, brokkoli, banán kombináció már nagyon durva hat hósan?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak ez az info hogy hat hós.. elég kevés.


az ételek bevezetése ált .hat hósan kezdődik ekkor még nem adunk 3-komponensü keveréket csak egy zöldséget aztán kettőt aztán hármat jóval később.


Mióta eszik zöldségeket?

én ilyesmit 7-8 hósan adtam csak elötte almát almát burgonyával almát banánnal banánt körtével stb.

2011. jan. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a banánt nem raknám bele, azt külön
2011. jan. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mikor kezdted a hozzátáplálást. A brokkolit megelőzi a répa, sütőtök, cukkini, saláta, cékla. Banánt szerintem külön add, ne krumplival!
2011. jan. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Brokkoli és banán együtt? Nekem ezzel a párosítással lenne problémám. Egyébként lehet adni,már mind a három félét,de én a banán helyére egy evőkanálnyi csirkemájat tennék és úgy turmixolnám össze a többivel.
2011. jan. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted, hogy durva? Én pld. a mindkét gyerkőcömmel csak ekkor kezdtem csak el a hozzátáplálást. Ha te előbb kezdted, és már evett mindegyiket, akkor nem, bár 6 hónaposan lehet, hogy a brokkolitól fájni fog a pocija.
2011. jan. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Már ettünk almát, banánt, krumplit, répát, sütőtököt.

Önmagában sosem ette meg egyiket se, csak kombinálva, mint

alma-banán

sütőtök-alma

krumpli-répa-alma


próbáltam a céklát is már de az sajnos nem ízlett neki.


a hozzátáplálást öt hónapos korában kezdtük meg. A súlya miatt döntöttem így, mert már akkor 8500 gramm volt, és úgy gondoltam, hogy talán a testének már szüksége lehet rá hiába csak öt hós.

2011. jan. 24. 10:21
 7/7 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy csak anyatejes és naponta 6-7-8 alkalommal szopizik.
2011. jan. 24. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!