Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért kel fel éjjel több mint...

Mért kel fel éjjel több mint 7 hós kisfiam? Mindig éhes?

Figyelt kérdés

Elmúlt 7 hónapos, 6 hósan kezdtük a hozzátáplálást. Reggel szopi, délelőtt gyümi+szopi, délben főzelék, délután gyümi (esetleg+szopi - de ilyenkor nem mindig kéri...), este tejpép és elelvás előtt szopi. Jól eszik, jó étvágyú. Mindig úgy gondolom, ma már biztosan nem kel fel, evett elegett, mégis. Minden éjjel 1-2 alkalommal felkel és cuppog, sír ha nem adok cicit neki. Eszik, aztán alszik tovább. Legalábbis jó esetben, mert sokszor nem hajlandó visszaaludni...Teljesen kiszámíthatatlan minden napunk emiatt. Ha többször van fenn, nappal 3* fél órát alszik. Ha csak 1* kel éjjel, akkor nappal 2* fél órát alszik...Össze-vissza van minden, pedig nem erre szoktattuk és egy ideig működött is, de amióta felül egyedül és feláll, sokszor éjjel is gyakorol...

Mit tegyek? Mennyit kell ennie egy ilyenkorú babának?


2009. jan. 28. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:
fogakkal hogy álltok?az én 6hós picimnek mióta jönnek a fogai töbszőr kel az éjjel, és bizony "enne", de szerintem ez csak nyugtató nekik.
2009. jan. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Lassan 1 hónapja készülődik a felső 2 foga. 1 hete még úgy tűnt kitörnek (szenvedett vele nagyon), de aztán megállt a folyamat, azóta semmi. Ettől függetlenül ugyanúgy ébred.

Van, hogy felébred, vagy fél órát is elvan a kiságyában, felül, beszélget (sajnos én a mocorgására is felébredek), aztán egyszer csak elkezd sírni. Sajnos, nagyon ritkán (max heti 1*) sikerül szopi nélkül visszaaltatnom...

2009. jan. 28. 08:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok szoptatott baba felkel éjjel ennie, amíg szopik. Ha viszont nem alszik vissza, akkor nem az éhség a baj. Lehet, hogy fogacska?
2009. jan. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!