Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért eszik éjjel újra 2-szer...

Miért eszik éjjel újra 2-szer 17 hós kisfiam?

Figyelt kérdés
Pár hónapja már csak 1-szer evett, már reméltem leszokik róla. Most meg újra éjfél körül, majd hajnalban is. kb. 2-2dl tápszert megiszik, meg elalvás előtt is 2dl.
2011. júl. 11. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy szomjas ebben a nagy melegben, és nem éhes?
2011. júl. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért adsz neki még tápszert? Szerintem is inkább szomjas,nem pedig éhes. Ekkora babának már éjjel nem kellene enni.
2011. júl. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja... nagyon meleg van,néha még én is fölébredek inni,pedig már rég nem baba,hanem anyuka vagyok :)
2011. júl. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A víz nem kell neki. A cumi a szájában. Addig nyöszörög, amíg nem kapja meg a tápszert, ha nem viszem mégsem, akkor rázendít. Már próbálgattam.
2011. júl. 11. 10:49
 5/9 A kérdező kommentje:
Én sem akartam először elhinni, elalszik 8-fél9 és volt, hogy fél12-kor már éhes volt újra. Igaz nappal alig eszik, de ha nem fogadja el, akár több félét sem, vagy csak pár falatot eszik, nem tudok mit csinálni.
2011. júl. 11. 10:52
 6/9 anonim ***** válasza:
A meleg miatt lehet. Felnőtteknél is így van, hogy nappal nem tudnak eleget enni, aztán este vagy éjjel pótolják az enegrgiabevitelt. Babák meg még érzékenyebbek lehetnek.
2011. júl. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a meleg miatt lehet szomjas, de nem értem miért nem fogadja el a vizet!??

2-3 napig emeld meg a nappali adagját. hogy van nálatok az utolsó étkezés? rendes vacsi aztán tápszer? azt kéne növelni, akár rágcsit adhatsz a vacsi és tápszer között. a tápszert is lecserélhetnéd már babaitalra, az sokkal táplálóbb.

2011. júl. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem szomjas szerintem, egész nap iszik, csak vizet fogad el. Alig eszik, szinte soha nem ette meg még azt, amit elé tettünk. A tápszert a doki javasolta, azért issza még ezt.
2011. júl. 11. 21:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Nappal kéne próbálni, hogy többet egyen, és akkor éjjel nem lenne talán éhes! Nagyobb adagokat, és többször kínálni! De lehet, hogy magától is változni fog egy idő után ez az éjjeli igénye az evésre... talán csak ilyenje van most.De ha semmi jele a változásnak, akkor csak erőltetni kéne, hogy igenis nappal egyen, és ne éjjel! Nagy már ehhez és Neked sincs nyugtod. Esetleg ha először teát adnál víz helyett ilyenkor? Azátn idővel a tea helyett is vízet majd? Minden jót!
2011. júl. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!