Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik tavaly beadattátok a...

Akik tavaly beadattátok a H1N1 miatti oltást idén beadatjátok? Akár gyereknek akár magatoknak? Én tavaly beadattam eüs vagyok az összes doki barátunk ajánlottan akkor oltás mellett szoptattam! Most senki nem ajánlja

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj nagyon komoly ismeretségi köröm van!! Bajod nem lesz az oltástól,de hülyeség..........se én se a gyerekeim nincsenek beoltva...tudnék mesélni csak itt felesleges. A lényeg ne aggódj,nincs miért:))
2011. jan. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Én lesz@rom ki ajánlja, tavaly megvédett az influenza ellen, már azért megérte az árát. Az egész családom (nem adatták be) feküdt és haldoklott, én meg hordtam nekik a teát és gyűjtögettem a taknyos zsepijeiket. És semmi bajom nem volt egész télen, még egy nátha se, pedig sose úszom meg.

Úgyhogy idén is beadatom, még a héten terveztem. Tudom, miket mondanak a Hini-járványról, de engem nem érdekel, max kidobtam egy kis pénzt legrosszabb esetben is.

2011. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk senki nem adatta be,és nem is volt beteg. Legfeljebb egy kis megfázás. Csak a hisztéria nagy miatta. Máskor is voltak m ár járványok,nem volt oltás,mégsem haltak meg tömegesen.
2011. jan. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
tavaly is beadattam, akkor is szoptattam, most is szoptatok, szerintem idén is beadatom.
2011. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem voltam influenzás. Mégis beadattam az oltást, a sürgősségin kötöttünk ki, olyan lázam lett. Ettől függetlenül, idén muszáj lesz beadatnom, mert édesanyám immuncsökkentőket szed, és semmit nem szeretnék neki átadni.
2011. jan. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én láttam előtte egészséges, élerterős fiatalembert belehalni a H1N1-be :-(

Szóval nálam nem volt kérdés.

2011. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Én beoltattam Magam a férjem is. 34 hetes vagyok. A köv. linken utána olvashatsz, a mai hírek arról szóltak hogy egy 3 éves gyerek halt meg Németországban, Czeizel szerint feltétlenül oltatni kell!:


[link]


[link]


Üdv:

2011. jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Múlt héten meg egy 7 éves svéd kisfiú halt meg:

[link]

2011. jan. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!