Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hónapos fiamnak beadnák a...

Két hónapos fiamnak beadnák a tüdőgyulladás elleni oltást a kötelezővel együtt. Mi a véleményetek a tüdőgyulladás elleni oltásról, ti beadattátok? Ha nem miért nem? Nem sok a kettő fajta oltás egyszerre?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én beadattam, mert több évre véd, gyerekkorban. Viszont nekünk az orvosunk 1 éves kor után adja be mert ő pont ezt mondja hogy sok a szervezetének a két oltás, nem terheli le. Szerintem is sok így.
2010. okt. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a Prevenal ra gondolsz?

1. beadatta, ugyis kötelezővé teszik.

2. Nem lesz egyszerre sok, sokan mesélték hogy semmi bajuk nem lett tőle még egy hőemelkedés sem.

3. Rengeteg betegséget meg tudsz vele előzni. Jobb lenne ha éjszakákon át orditana amikor fáj a füle? vagy feküdne az intenziven agyhártyagyulladással?

Akkor inkább egy oltás nem?

2010. okt. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a gyerekorvos mindenkinek beadja, nem is ellenkeztem vele. semmi baja nem lett a gyereknek attól, hogy két oltást kapott egyszerre, lázas sem volt, pedig az bőven belefért volna. Én örülök, hogy megkapta.
2010. okt. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Az enyém is 2 hós, múlt héten kapott 3 oltást. A BCG-t, IPV-HIB:inaktivált vírust tartalmazó gyermekbénulás elleni oltóanyag +Haemophilus influenza baktérium elleni oltóanyag (ezt ajánlotta a doki néni, mert a 2 nagyobbnak gyakran van felső légúti fertőzése), és a Prevenart. A babám picit nyűgösebb volt aznap, de se láz, se semmi.

Én meg reménykedem, hogy az oviból-suliból hazahozott bacikkal szemben ellenállóbb lesz…

2010. okt. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!