Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 2010 szeptember 16. -án...

Ha 2010 szeptember 16. -án szültem mikor jár le a TGYÁS és mikortól kezdődik a Gyed? Mikor lehet legkorábban megigényelni a GYED-et?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a szülés időpontjától kérted, akkor 168 napig jár a TGYÁS és amikor lejár, vagyis a 169. naptól a GYED.
2011. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat,jól értem,hogy a hétvégéket is bele kell számolnom a 168 napba?
2011. jan. 3. 20:07
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


ide írd be az adataidat.

2011. jan. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ó de jó,most végre pontos dátumot tudok.


Mégegy kérdés ,legkorábban mikor igényelhetem meg majd a GYED-et?

2011. jan. 3. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:

A gyedet akár most is megigényelheted, mert bele kell írnod a folyósítás kezdő időpontját. Vagyis nem kell megvárnod hogy lejárjon a tgyás, az igénylést beadhatod, így legalább folyamatosan jön a pénz.

A munkahelyednek is ki kell tölteni a saját példányt, plusz kérned kell fizetés nélküli szabit is:)

2011. jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!