Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha gyümipépet, (nem levet)...

Ha gyümipépet, (nem levet) akarok tenni a tejpépbe, milyenek legyenek az arányok?

Figyelt kérdés

A dobozon (Milupa HA vaniliás)csak annyi van,h 160mlvíz+4-5 e.k por. HOgyan tegyek akkor bele pépet is? Ezzel kiválthatom pl. a tízórait? Mennyi az átlag adagja egy 5hós babának? Azt mondta a védőnőm, h mivel már magukban ettünk gyümölcsöket, mostantól tejpépben keverve adjam őket. Elég ennyi gyümi naponta, ha tízóraira így kapja a baba? Kínáljam magában is gyümölccsel? Mikor?

Érdekelne a véleményetek!!!


2009. jan. 28. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
délelőtt gyümölcsöt adtam sinlaccal. délután meg csak ezt a tejpépet kapta simán.
2009. jan. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért kellene a gyümölcsöt feltétlenül péppel keverni.

Tízóraira szoktam gyümit adni, este pedig pépet.

Ha kevésnek érzed a gyümit, akkor sztem keverj bele egy kis rizst.

Az esti pépbe pedig lehet pici gyümölcsöt keverni, hogy ne legyen uncsi

2009. jan. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én is külön kínálom a gyümölcsöt tízóraira(néha még kevés tápot megeszik utána), az esti péphez csak ízesítésnek teszek bele néha gyümilevet vagy pürét.
2009. jan. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a sima tejpépet nem szerette annyira, mert várta a gyümölcsös dolgot azt hiszem. Vettem Hipp-es banáos őszibarackos ízesítésű tejpépet, azt nagyon szereti. Ezt kapja este, napközben pedig egyszer kóstolunk mindig új ízeket.
2009. jan. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!