Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek mei tai-ja van? A...

Akinek mei tai-ja van? A hosszú pántokkal hogy csináljátok, hogy ne legyenek koszosak, ne húzzátok a földön? Van valami praktika erre?

Figyelt kérdés
Én még csak most próbálkozom vele, hátha a rutinosoknak van erre valami jó ötletük.
2011. nov. 3. 10:37
 1/4 ttiittaa válasza:

Megkötés után hosszú, vagy kötés közben lesz koszos?

Ha kötés közben lesz az, arra 2-féle lehetőség van (autóból kiszállva pl)

1. A felső, hosszú pántokat addig az autó ülésére teszed (vagy netán lazán zsebbe dugod - attól függően h milyen típusú a pánt és milyen a zsebed :-D), amíg a derekadon megkötöd és felveszed a babát.

2. A Mei Tai-t nagyon lazán kötöd magadra (úgy, hogy majd ha szükség lesz rá, akkor a babát bele tudd csúsztatni, és csak szorosabbra kelljen kötni) és már eleve így ülsz autóba.

Mindkettőhöz kell gyakorlat - és persze függ attól is, hogy háton vagy előre akarod-e tenni a babát (de gondolom kezdőként előre...)

Nekem jobb prakitkám erre nem volt, de hátha valakinek lesz...

Ha meg megkötés után hosszú (ez csak akkor lehet, ha extrém hosszú, Te meg nagyon alacsony vagy...), akkor a másik oldalon kösd meg. (Balesetveszélyes, ha rá tudsz lépni, főleg lépcsőn)

2011. nov. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kötés közben lesz koszos.
2011. nov. 8. 07:56
 3/4 anonim ***** válasza:
lábam közé szorítom az éppen még fel nem kötött pántokat, de elkerülhetetlen sajnos, h néha leessenek, általában én is igyekszem autóban, padon, otthon ágy felett.
2011. nov. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lábam közé fogom, autóülésen hagyom, padra teszem, stb


Néha leér, de azért igyekszem figyelni a pántokra.

2011. nov. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!