Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? 14 honapos...

Mit csináljak? 14 honapos éjszakákat átalvo gyerekem egyfolytában felkel éjszaka. ez igy megy mostmár több mint egy hete.

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
És ez még sokszor elő fog fordulni. Babám 15 hónapos, időnként sivítva kel, alig tudom megnyugtatni. Lehet a fogától, vagy vmi nyugtalaníthatja. Ő legutóbb karácsony másnapján kelt éjjel, aznap igencsak nagy nyüzsi volt nálunk, s egyben ki is bújt az első rágófogának egy kis csücske. Ilyenkor arra szoktam gondolni, h de jó h még most dajkálhatom kicsit, pár év múlva majd úgy kell kikuncsorogni a nagyfiútól egy puszit :) Persze tudom, h nehéz ha már rendszeresen kel éjjel, de ha eddig jól aludt, akkor valószínűleg ha elmúlik ami bántja (foga kijön,stb)akkor visszatér a régi jó szokása, nálunkl legalábbis eddig így volt.
2011. jan. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod
2011. jan. 4. 11:39
 3/3 anonim ***** válasza:
fiamnak is volt ilyen kétszer is,és egy-egy hétig tartott.ő két hónapos kora óta átalussza az éjszakát,most már jó ideje 12 órát alszik éjszaka.én a szeparációs szorongásra tippeltem,meg arra,hogy megzavarta,hogy beteg volt előtte.ő szabályosan fél óránként kelt egy héten át.felsírt,átmentem,addigra állt,lefektettem,elaludt.fél óráig,ami nekem arra volt elég,hogy elhelyezkedjek az ágyban.szerencsére nálunk elmúlt egy hét után.ja,és a foga se jött akkor,csak egy hónappal utána,hat jött ki egyszerre,ebből négy rágó
2011. jan. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!