Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos kislányom nappal...

1 hónapos kislányom nappal nem nagyon akar aludni.10-kor kel, és utána csak fél-egy órákat alszik egyfolytában, sokat van fent az esti fürdetésig. Éjszaka nincs gond, kétszer kel és rögtön vissza is alszik. Mennyire nagy baj ez?

Figyelt kérdés
2008. nov. 10. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szia én kislányom is egy honapos.Reggel hattol este hatig kb 30 percet alszik össz-vissz.Éjjel nekünk sincs gond.Ha az enyém is ilyen meg a tiéd akkor nem lehet nagy gond :)
2008. nov. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kislányom csak a babakocsiban hajlandó egyhuzamban többet aludni, ha bent van ő is alig alszik, csak nyüglődik. Bajnak nem baj, csak ő sem pihen rendesen, meg te sem jutsz ötről a hatra, ha fentvan.

8 hetes kislány anyukája

2008. nov. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Látom nem vagyok egyedül ezzel a problémával. Remélem ezek a pici Manók nálam és nálatok is előbb-utóbb jobb alvók lesznek nappal :-)

Köszönöm a válaszokat és boldog babázást!

2008. nov. 10. 18:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ti legalabb szerencsesek vagytok, hogy ejjel nincs gond. Nallunk nappal sem alszik de ejjel is van hogy 3-4 orat virrasztunk mellette.
2008. nov. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is így volt, semmi baj.

4 hónaposan beállt, hogy alszik 4-5 alkalommal, de fél óránál sosem többet:-)

Addig meg volt, hogy csak 1X aludt fél órát...

2008. nov. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!