Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 9hónapos, és amióta...

Kisfiam 9hónapos, és amióta jön a foga, többször felkel éjszaka. Ez már egy hónapja így van, hogy minden éjszaka akár 6-8alkalommal is felkelt. Ti hogy szoktattátok le a babát az éjszakai felkelésről?

Figyelt kérdés
Két fogacska kijött már azóta, most a szemfogak következnek, de nem hiszem, hogy ennyivel előbb és továbbra is az bántja, én arra gondolok, hogy most már megszokta, hogy többször felkel. Hozzáteszem, újszülött kora óta eddig 2x ébredt csak fel, és akkor is csak enni. Hogyan szoktathatnám le erről, hogy éjszaka felkeljen? Próbálkoztunk már az utóbbi két napban, hogy nem vettük ki, hagytuk sírni, de nagyon kitartónak bizonyul. Első nap 30percig bírtuk, a másik nap 40percig, és csak annyit értünk el, hogy halkult egy idő után a sírás, de nem aludt vissza magától. Ti mit ajánlotok, ti mit csináltatok hasonló esetben? Szabina
2009. jan. 28. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia mi is igy vagyunk. Szenvettünk 1 hónapot mire kijöttek a fogai,akkor éjjel felkelt minden óránként,és most hogy kintvannak a fogak még mindig ugyanabban az időben felébred,olyankor teát adok neki és visszaalszik.Próbáld meg nekem bevált,és közelebre tettem a kiságyát az enyémhez.Még most is felébred 5-6 alkalommal sajnos erről nemtudtam leszoktatni.Kitartás majd megváltoznak.
2009. jan. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Remélem enyhíted a fájdalmát! Én nem hagytam sosem sírni. Felvettem akár 10 percenként is, vagy cumit raktam a szájába és magam mellé tettem az ágyba, mint mikor szopizunk. Ez nálam bevált. Ja és együtt is aludtunk a nehéz órákban. Nemrég jött ki a két felső foga és már 2-3szor kel éjjel. Nekünk is 1 hónapig tartott. Kitartás!

8 hós baba anyucija

2009. jan. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. jan. 29. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!