Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sinlacot lehet tápszerbe is...

Sinlacot lehet tápszerbe is keverni? Vagy csak vízben?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért akarod tápszerbe keverni?
2011. jan. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
biztos lehet, de minek?
2011. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Hogy minek?Hááát végső elkeseredésemben:(Lányom 6 hónapos,és tejérzékeny.Estére szeretnék adni neki valami táplálót,mert 2 óránként ébred enni.Anyatejes+tápszeres.Most kezdtük a hozzátáplálást.És nem eszi meg a HA-s pépeket,egyiket sem!!!És a sinlac sem ízlik neki sem magában,sem semmilyen gyümölccsel.Ezért gondoltam,hogy belecsempészem az esti tápszerbe...
2011. jan. 4. 20:08
 4/9 anonim ***** válasza:

én ugyanígy voltam annó kb 3 hónapja, pontosan. nem tudlak bíztatni, mert a tápszerbe kevert sinlacot az enyém még annyira sem ette meg! pedig mindenhogy próbáltam. több tápszer, kevesebb sinlac és fordítva.

én most azóta azt csinálom, hogy sűrűbbre keverem a tápszert.

220ml vízhez 10 mérőkanál tápszert rakok. így este fél8-tól reggel 7-ig simán elvan. néha felkel 1x inni, de nem minden éjjel.

2011. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
ha a glutént bevezetted már, esetleg próbálj meg főzni neki tejbegrízt. én, amíg volt fejt anyatejem, addig vacsira ezt főztem a lányomnak, és banánnal összeturmixoltam (persze mással is lehet, de ezzel a legfinomabb anélkül, hogy megcukroznám. persze ehhez a banánt is be kell vezetni...). úgyis kap "nyers" anyatejet és tápszert, tehát nem kell sajnálni a tápanyagokat abban az 1-1,5 dl tejben, ami tönkremegy a főzéssel. és esetleg ezt is összekeverheted tápszerrel, hogy hígabb legyen, és talán akkor rendesen eltelítődik a babád. sok sikert kívánok!
2011. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
bocs, hülye vagyok, nyilván nincs fölös fejt anyatejed, de szerintem tápszerrel is megpróbálhatod a mutatványt
2011. jan. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek is!
2011. jan. 5. 14:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Csak egy jótanács: a tápszerporból kevesebbet lehet, de többet NEM a vízhez adni. Egy válaszoló nagyon rossz példát írt.


Próbáld ki a jóéjt tápszereket! Vagy emelj az adagon!

2011. jan. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
pedig nekem az orvos javasolta, hogy keverhetem sűrűbbre is nyugodtan! nem értem, miért ne lehetne többet keverni a vízhez? légyszíves magyarázd meg, hogy megértsem, mert akkor el fogom mondani a dokinknak is az indoklásodat, és megkérdezem, ezek után neki mi a véleménye.
2011. jan. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!