Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sinlacot keverhetem tápszerbe,...

Sinlacot keverhetem tápszerbe, hogy jobb íze legyen? Milyen arányban tegyek bele?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 09:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is most írták fel a Sinlacot, a doktor úr azt mondta főzelékbe lehet tenni, meg gyümölcslébe. A lényeg pont az hogy a tejallergiát elkerülje a baba. Az én babámnak se ízlik, úgyhogy kénytelen leszek rendes tejalapú tápszert használni.
2010. nov. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Sziasztok, nekünk azért irták fel,mert nem itta meg a tápit, megunta vagy nem tudom.Szoval a kész tápiba tettem egy kanállal és ugy izlett neki,édesebb lett talán.Azota ugy kapja a tápot és még táplálobb is. Igaz sűrűbb lett igy három lyuku cumival issza. Jo egészséget.
2010. nov. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
a sinlac univerzális cucc,bármibe bele lehet keverni.
2010. nov. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
Szia. Az én kislányom már 4 hónapja ezt eszi, és nagyon ízlik neki. Én gyümölccsel, és tápszerrel szoktam keverni, főzelékben nem eszi meg az édeskés íze miatt. Nyugodtan beleteheted a tápszerbe.
2010. nov. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
A sinlac TÁPSZER és azért irják fel mert nincs benne tejfehérjés cucc. Ha hozzákevered normál táphoz akkor semmit sem ér az egész amiért felirták. Ha nem allergiás akkor nem kell kiváltani. Tedd gyümölcshöz vagy főzelékhez vagy magában. Más Tápszerbe ne keverd bele!!
2010. nov. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Komlyan nem hiszem el csajok akkor minek váltjátok ki a Sinlacot!!! Örülnék ha nem kéne ilyet adnom a babának ti meg keveritek mindebe feleslegesen. A tápba benne van minden ami kell felesleges bele a Sinlac!
2010. nov. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

Sziasztok,a Sinlac nem tápszer, hanem táplálékkiegészítő cucc. Tejallergiás gyereknek Peptit írnak meg Pregomint tápszernek.

Az én kislányom tejallergiás volt és az első 7-8 hónapban enyhe refluxa is volt. A gasztroenterológus javasolta, hogy Sinlaccal sűrítsem a tápszerét a Nutriton helyett, mert azt is felírhatja 90%osra, mint a tápszert. Olyan arányban kevertem, hogy ahány kanál tápszer, annyi kanál Sinlac. Tápszeres kanállal. 4es cumin is simán átment, nem lett nagyon pépszerű. De ha mondjuk két kanálnyival kevesebb Sinlacot teszel bele, mint amennyi a táp, akkor már egészen híg. pl. 6kanalas tápszerbe 4 Sinlac.

És nyugodtan keverjétek akármilyen tápba. Laktatóbb lesz, más különbség nincs.

Ja és a Sinlac nem alkalmas a tápszer helyettesítésére, ez óriási tévhit.

2010. nov. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
A Sinlac tápszer.
2010. nov. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

Nézd már meg a dobozt: Sinlac rizs- és szentjánoskenyérmag-alapú PÉP

Rajta van továbbá az is, hogy nem alkalmas a csecsemők kizárólagos táplálására.

2010. nov. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Na jo ez a vita. Nekünk azért irta fel a doki,mert egy honap alatt nem hizott semmit,fogyott egy hét alatt 20 dekát és nem akarta meginni a tápot. Gondolom aki adja a babájának,indoka van rá,nem azért veszi mert van felesleges 2000 forintja,amit nem tud hova tenni.Sajnos nem mindenkinek van tele csődültig a melle és nem minden kisbaba jóevő.A kivétel pedig örüljön és ne adjon sinlacot a babának.
2010. nov. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!