Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vacsizik 15 hós babátok?

Mit vacsizik 15 hós babátok?

Figyelt kérdés
és kel éjszaka is enni?vagy már nem kellene?enyém még kel de engem nem zavar,nem azért kérdezem.
2011. jan. 4. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Az Én kisfiam tejpépet vacsizik,kb 200 grot,de erősen godolkodom,hogy váltok tejbegrízre.A Te babád mit eszik vacsira?

Ő nem eszik éjjel,max iszik(néha).

2011. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ő is tejpépet ,én cumisüvegből adom neki-220ml tej+tejpép,tejjel gondolom jobban laktat.igazából elégedett vagyok vele csak amikor hajnalban felkel éhes,ha csak itatom akkor nem igazán akar vissza aludni,ha eszik azonnal alszik vissza utánna, ha nem akkor is vissza alszik de korábban kel.igaz korán fekszik 7-8 között,csak azt hittem kevés neki.
2011. jan. 4. 20:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia, nemsokára 16 hós, de 1 éves kora óta 6-körül vacsizik májkrémes kenyeret uborkával paprikával paradicsommal v. 2 virslit kenyérrel, zöldségekkel v. amit mi is vacsizunk (tejfölös csirke, bolognai spegetti, ma pl. gombapaprikás), aztán f8 körül fürcsi és utána eszik cumisüvegből 200-270 ml tápszert, amiben van 1-2 kanál tejpép is (Milupa tejdarapép). Így f6-7 között kel enni, megiszik 240 ml tápszert és alszik is tovább 8-f9-ig.
2011. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20.45-ös vagyok megint: szerintem már kellene ennie rendes vacsit, és utána megmaradhat a cumisüveges etetés, tápszerrel. HA éhesen kel, talán jobb lenne neki.
2011. jan. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Gombát elvileg nem lehet 3éves korig,nem?


Fiam vacsira valami főzeléket kap husival,tápszert már nem issza.Néha eszik után még tejterméket.

Este fél9-től reggel 8ig alszik.

2011. jan. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam 15 hónapos este 7 körül eszik tejbegrízt ,főzeléket vagy szendvicset és elalvás előtt 250 tejet !
2011. jan. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nálunk pont ugyanaz mint az utolsónál
2011. jan. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az enyém még 'csak' 13 hós, de már kb. két hónapja alig-alig eszik tejpépet.

Fél 7 körül rendes vacsit kap: kifli, sonka, sajt, kefír, néha virsli, kemény tojás, aztán 8-kor fürdés, fél 9-kor 230ml tejital, és jó esetben alszik reggel fél 9-ig.

Szerintem is adj neki már tartalmas vacsit, ahogy 20:45-ös írta!

2011. jan. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ma estétöl már uj rend lesz,fél 7 fürcsi aztán 7 kor szilárd vacsi és lefekvéshez tej kevés tejpéppel.remélem beválik.köszönöm a segitséget
2011. jan. 5. 09:05
 10/10 anonim ***** válasza:
20.45-ös vagyok, csak a gombás kérdésre akarok válaszolni. Enyém 1 éves korában kapott egy zöldséglevest, amiben volt gomba, odáig volt érte. Azóta mindig kóstoltatom, egyre többet kapott, soha nem volt nehéz tőle a pocija, ezért most már adom neki rendesen. Nem minden baba számára nehéz étel. Érdemes megpróbálni, mert tápértéke viszont magas, kicsit változatosabbá teszi az étrendjét a babának. Persze csak óvatosan, próbálgatva.
2011. jan. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!