Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Féléves vagy idősebb babátok...

Féléves vagy idősebb babátok fürdés előtt vagy után vacsizik?

Figyelt kérdés
Mi a jobb sorrend: vacsi-fürdés-alvás, vagy fürdés-vacsi-alvás.
2011. szept. 10. 09:37
 1/10 anonim ***** válasza:
a mienk anyatejes, vacsizik tejpépet fürdés előttkb. 1 órával, fürdés után pedig szopik.
2011. szept. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Közvetlen evés után egyáltalán nem célszerű fürdetni, mert akár az egész vacsit visszahányhatja. Ha fürdetés előtt szeretnéd etetni, akkor mindenképpen hagyj egy kis időt vagy ne etesd tele.
2011. szept. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6,5 hónapos kisfiam eddig mindig fürdés után vacsizott (7 körül fürdés, 1/2 8-kor vacsi,8-1/2 9-kor alvás) de a múltkor már nagyon éhes volt így előszőr kapta a vacsit és utána 3/4 órával fürödtünk. Szépen elaludt így is. Szóval ha legközelebb nyűgősködik akkor is fel fogom cserélni. De ezen én is elgondolkoztam, hogy melyik a jobb.
2011. szept. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

7 körül van fürdés, legkésőbb fél 8-kor vacsi. Nálunk ez így bevált. Ha 1 órával fürdés előtt eszik valamit, akkor egyáltalán nem kell neki az esti tápszer.

De pl. tegnap amikor mi vacsoráztunk, olyan 3/4 7 tájban, kapott egy kis kenyérhéjat majszolni. Csendben is volt rögtön, nagyon szereti. Szóval szerintem hamar eljön a vajas kenyér fürdés előtt-tápszer elalvás előtt verzió! :D

2011. szept. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mióta megszületett, nálunk a fürcsi kajcsi alcsi a sorrend! :)

Most 8 hónapos

2011. szept. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

fürdetés és vacsora(szopizás)

Mióta szilárd vacsit is kap(kb 7 hónapos kora óta), így néz ki:vacsi, utána fürdés, utána szopi, amin elalszik.

most 11 hónapos, ez így nekünk nagyon bejött.

2011. szept. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szopi-fürdés-alvás.

Nálunk ez valahogy anyai ágon öröklődik:D hogy üres hassal nem lehet egyiket se fürdetni. Amíg apa a kádat suvickolja addig szopizik a kicsi(8hónapos), vetkőzés csobbanás, és jóéjt cici.

Fiam dettó ilyen volt, amíg szopizott, 2évesen majszol valamit vacsorára, és úgy lehet fürdetni csak.

Sose volt hányás mert közvetlen a fürdés előtt ettek, viszont evés előtt lilára üvöltötték magukat. Én szintén ilyen voltam.

2011. szept. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Vacsora, fürdés, tejivás, alvás.
2011. szept. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy nem gondolkoztam előbb -a fogmosás miatt- és így van: fürdés, tápszer, alvás.

A fogak egészsége érdekében kicsiként arra kellene szoktatni, hogy kaja, utána tisztálkodás és alvás. de milyen jó este anya ölébe bújva cumózni a tápit....

2011. szept. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fiam fürdés után vacsizik.

Igaz,ő tejpépet kap vacsira mert addigra úgy elfárad,hogy nem hajlandó mást enni már.

20 hós amúgy a fiam.

A tejpépet kihígítom neki annyira,hogy ki tudja szívni az üvegből.

Szerintem, fürdés-vacsi-alvás a jó sorrend.

2011. szept. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!