Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Gripe Water az egy...

SOS! Gripe Water az egy szélhajtó? És ha amúgy is pukizik a baba, csak előtte tekereg, akkor is adjam neki? Papaverines görcsoldó mellé is lehet adni? VAGY HOGY?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 08:10
 1/2 anonim ***** válasza:
A Papaverint én nem alkalmaztam. A babák hasfájására szokták adni a Gripe Watert, valakinek ez válik be, másnak az Infacol, vagy egyéb szer, hallottam olyanról is, aki édeskömény teát adott a szél távozásának elősegítésére, csak ezzel annyi a gond, hogy pici babát nehéz teával megitatni. nekünk az Infacol vált be. Semmi mást nem adtunk mellette.
2011. jan. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az én babám imádja a köménymagos kamillateát.most vettem angol vizet,de annak undoritó ize van!!nem is tudom hogy adjam be neki
2011. jan. 5. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!