Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Anyósom csapvízzel...

SOS! Anyósom csapvízzel keverte ki a Sinlac-ot babámnak. Lehet tőle baja? Ha igen, mennyi idő után?

Figyelt kérdés
Csak 5-6 kanállal ehetett belőle, mert épp hazaértem, de jól megmondtam neki a magamét. Hihetetlen, mikre nem képes odafigyelni.
2011. jan. 5. 11:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%

nyugi a forralatlan víztől maximum hasmenése lehet. amúgy ne törődj a sok gúnyolódóval az én orvosom is azt mondta, hogy egy éves koráig forralni kell a babának a csapvizet, mert az emésztőrendszere még éretlen az esetlegesen benne található baktériumokhoz. és nekem is az anyósom ittata őt meg sima csapvízzel :))

egyébként én minden nagyszülőnél azt tapasztalom, hogy már az egész pici babákhoz úgy állnak, mintha már 3-4 évesek lennének. szerintem azért mert az első évre egyszerűen nem emlékeznek már, én is nehezen tudom már felidézni az első hónapokat...

2011. jan. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
55%

Akik kiröhögik a kérdezőt:

még a hülye is tudja hogy egy kisbabának fel KELL forralni a vizet mielőtt adsz ki...az hogy anyós nem tette, sajnos valszínűleg lustaságból vagy tudatlanságból történt.


Gusztustalan és undorító amit egyesek reagáltak.....mindig felhábozít amikor valaki egy anya aggódásán hőbörög. Az a válaszoló aki meg az anyós-témára tudott csak reagálni, annak meg aztán pláne nagy gratula a hasznos válaszhoz.


Egyébként én sem hiszem hogy ilyen kevéstől baja lenne, de hidd el kedves kérdező én is megkérdeztem volna mert egy naya ha aggódik, az a világ legtermészetesebb dolga. Ha meg ezért kiröhögik, az meg a levisszataszítóbb.

2011. jan. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
3%
Igen, mindig csak az anyósok hibáznak. :-)))
2011. jan. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
37%
Az én anyósom az előbb volt itt,nemhogy Sinlacot nem kevert ki,de még csak arra sem hajlandó sohasem,hogy tejet öntsön a cumisüvegbe,és odaadja nekik,pedig ott van az orra előtt.Mire hazaértem,üvöltöttek.
2011. jan. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, viszont elszomorít az oldal színvonala ismételten. Azért az jelzésértékű számomra, hogy:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:08

Válasza jelenleg 37%-osnak tűnik. Aki emberileg, kedvesebben próbál közelíteni, az már azonnal haszontalan, semmire sem jó választ ad? hol itt az emberség, hol itt a szolidaritás anyatársak? Ti sosem aggódtatok semmi miatt? Nektek annyira tökéletesen megy minden?

Nagyon sajnálom az efféle hozzáállást. Nem a gúnyos válaszokat, azokat már megszoktam itt, hanem a lepontozást. Egy valaki elkezdi és nem áll meg a lavina. Sejtem, hogy holnapra már 0%-os lesz a válasza.

2011. jan. 5. 12:22
 16/17 anonim ***** válasza:
26%

Hidd el, más is aggódik, csak éppen más dolgon, amit persze teljesen természetesnek vesznek a gúnyolódó ökrök. (sorry de ez jött ki)

És et így van még azon nagyon okos emberekkel is akik csak a lényegtlen részét tudják kiragadni a kérdésből és arra írni egy ironikus, totálisan haszintalan választ(ugyanis már a második miértazanyósahibás "választ" olvastam az előtt.....szánalmas.)

2011. jan. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
28%
úgy látom anyósok pontozgatnak...:)) engem is jól lehúztak, pedig csak azt írtam le, ami választ az orvostól kaptam pontosan ugyanebben a helyzetben... mindegy, azért örülök, hogy vagyunk legalább páran akik normálisan gondolkodnak...a többieket meg lesz@rom... pontozzanak le nyugodtan! :)
2011. jan. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!