Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lett a nyugodt, kiegyensúly...

Mi lett a nyugodt, kiegyensúlyozott, 'nagyonjó' babámmal?

Figyelt kérdés

A lánykám 8 hós és eddig szinte minden északát átaludta egészen újszülött korától kezdve. 3 napja ez megszünt, 3-4-szer ébred éjjel és nappal is annyira nyűgös és nehezen alszik el. Szopik még, de előfordul, hogy a cici se kell neki és nem szopizik olyan jókat mint eddig, össze-vissza forgolódik közben, aztán egyszer bemérged és ordít és utánna már nem akar szopni. Nem beteg, a foga se jön, semmi jelét nem látom. Akkor mi lehet a baj? Kevés neki a tej? 2 étkezést már kiváltottunk, eddig sokat szopizott nappal is. Kevés már neki? Vezessem be a vacsorát is? Tápszerezni már nem akarom. Tejem van, mert ha nem szívja ki akkor nekem kell kifejni, mert feltellik.

Mi a véleményetek? Köszönöm a válaszokat előre is!


2011. jan. 5. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem fogzik? Széklete van rendesen? Simogasd a hasiját, az nekem mindig bevált.
2011. jan. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az én kisfiam már akkor szenvedett a fogától, amikor én még semmi jelét nem láttam, de utólag kiderült, hogy mégiscsak a foga jött neki... volt hogy két hónapig is elszenvedett így mire végre kibújt...:((
2011. jan. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!