Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 hónapos fiatoknak mennyi a...

18 hónapos fiatoknak mennyi a súlya? Az én fiam 10kg 96dkg. A védőnőnk elhúzta a száját erre. Egész nap mozog, alig áll meg, kiegyensúlyozott baba.

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó a súlya. Az én fiam duci baba, mert 16 hónaposan 12,46 kg. De a tiéd a "normálisabb súlyú".
2011. júl. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

?????????????? Miért húzta el a száját? Hány centis a fiad?

Amúgy az én lányom két évesen is csak 9 kg volt, mégse szólt rá senki semmit, a kisfiam, most 14 hónapos és kb 11 kg. A testvér már 4 éves és 15 kg. :)

2011. júl. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az enyém még csak 17 hónapos, de 18 hónaposan nem lesz ennyi se... Most 9,2-9,3 kg körül van.

Kicsit lassan hízik, de születésekor is kicsi volt.

Nekem is mondta már az utóbbi két vizsgálatkor, hogy még éppen belefér.

Csak azt nem tudom mit csinál, ha már nem fér bele?

Merthogy eszik rendesen, igen komoly adagokat, rendes tejet kap, és még este cicizik is.

És mind emellett mozog egész nap. Mostanában tanult meg járni, egész nap csak a köröket rója. Ha meg nem, akkor meg úgy mászik, mint egy rakéta...

2011. júl. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18 hónaposan a fiam 9380 gramm volt, és 2950 grammal született. Senki nem mondott rá semmit. Szeptemberben lesz 2 éves, nemrég "lépte át" a 10 kg-os "álomhatárt".
2011. júl. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

12,5 kg és 87cm.

tiéd milyen magas? mert mondjuk enyém egyáltalán nem duci, nem is értem hol az a 12 kiló, talán vastag a csontja

2011. júl. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

18 hónaposan 11 kiló volt. A védőnő szerint teljesen jó a súlya.

Most két éves, és másfél kilóval több, a védőnő nem hitte el, mert alkatra ugyanakkorra, mint volt, tiszta izom.

2011. júl. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért húzta a száját a védőnő, szerintem teljesen jó, átlagos a súlú a fiad.

Az enyém 17 hós és 13 kiló. A pontos magasságát nem tudom, de 92-98as holmikat hord. 3400 grammal és 57 centivel született, mindig is nagyobbnak számított az átlagnál. Nagyon erős, izmos legény. Mióta elindult, egy dekát sem hízott, lerohanja ő is.

A lányom 3 éves és ő is 13 kilós. Ha jól emlékszem, két évesen lépte át a 10 kilót, ő mondjuk hosszú, de vékony baba volt mindig is. Most meg karcsú, törékenynek, kecses "nagylány", sosem lesz olyan "sűrű" mint az öccse... Érdekes, hogy testvérek között is mekkora testalkatbeli különbségek lehetnek.

2011. júl. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi csajok,meg nyugodtam:-)))

82cm a kisfiam.

2011. júl. 13. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!