Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jelent az hogy kiegyensúly...

Mit jelent az hogy kiegyensúlyozott egy gyerek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Kiszámítható, boldog, általában ugyanaz a napirendje, de ha néha változás van, azt is könnyen veszi. Könnyen kezelhető.

Szerintem ezt jelenti, de lehet, hogy tévedek.

Nekem 2 gyerekem van, szerintem mindkettő kiegyensúlyozott.

2011. aug. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
jókedvű, boldog, mosolygós, bújós, eljátszik egyedül, jól és kimérten alszik, jól eszik és nem hisztizik. Ezek az én fiam jellemzői. Kiegyensúlyozottnak mondom.
2011. aug. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen volt a lányom annak idején.

A fiam pedig az ellenkezője: Sír ha egyedül hagyom, sír ha nem kapja meg idejében az ételt, sír öltözés közben, sír ha álmos, sír ha nagyon kialudta magát. egyszóval olyan soha nem jó neki semmi fajta. De amikor mosolyog, kisüt a nap.:))))

2011. aug. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

igen, nyugodt, vidám, nem fél az emberektől, új helyzetektől. ahogy anyósom mondogatja "meg van elégedve a sorásval."

(a lányunk ilyen.)

2011. aug. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!