Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lehet, hogy a 7 hónapos...

Miért lehet, hogy a 7 hónapos babám csak hidegen, esetleg langyosan eszi meg a szilárd ételét?

Figyelt kérdés
Én is olyan vagyok,hogy langyosan eszem meg a kajám, viszont a párom mindent hihetetlenül forrón eszik. Lehet,hogy tőlem örökölte a kicsi,hogy csak langyos kaját hajlandó megenni? Ettől nem lehet baja?
2011. jan. 5. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
:) Aranyos a kérdésed, de ez nem a génektől függ. :) Baja természetesen nem lehet tőle, neki így ízlik. :)
2011. jan. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi,ha hülyeséget kérdeztem,csak első baba és az ember ilyenkor lehet,hogy túlaggódja a dolgokat. Amúgy köszi a választ!
2011. jan. 5. 14:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszem hogy baja lessz tole ,a fiam is csak hutobol issza meg a tejet es minden folyadekot jeghidegen szeret.

Csak akkor van gondom mikor beteg,mert nem akarok neki jeghideg folyadekot adni.Olyankor husleves levet adokneki szivoszallal.Csak azt hajlando meginni melegen.Ismerosom fia is ilyen ha melegen kapta a tapszert eldobta a poharat.

2011. jan. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent nem kerdeztel hulyeseget dobbenetes ,hogy nalunk peldaul a lanyom ugyanazokat az eteleket szereti amiket en ,a fiam pedig azokat amiket a ferjem.Szerintem lehet valami koze a genekhez is hogy ki mennyire turi a meleget es a hideget.
2011. jan. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam tiszta apja. Mindent hidegen eszik, max. langyosan. A tápszert - most már tejitalt - is mindig le kellett hűtenem neki.

Én meg rosszul vagyok, hogy az apja bármilyen kaját kivesz a hűtőből, és eszi. El tudjátok képzelni a töltött káposztát, meg bablevest hidegen??? Váááá...

2011. jan. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!