Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok a "haszontalan"...

Mit csináltok a "haszontalan" karácsonyi ajádékokkal?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 16:43
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Illik tovább adni?
2011. jan. 5. 16:44
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs rá szükség, akkor igen.:)
2011. jan. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Én eltenném a szekrény mélyére, és ennyi, max odaadom valakinek ha épp olyanra van szüksége. Bár mi nem kaptunk Karira semmi haszontalant, de anyósom zsákzsámra hordte nekünk a bolyhos, turkált hassználtruhát holott még terhesen mondtam neki hogy utálom az olyanokat, hát azok a szekrény mélyén vannak. Talán egyszer valakinek még szükséhe lesz rájuk.
2011. jan. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az anyósomtól kapott a kisfiam egy rózsaszín labdát, ti odaajándékoznátok másnak?
2011. jan. 5. 16:46
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne,akkor eladnám Tesz-vesz-en,de szerencsére az idén csak hasznos ajándékokat kaptunk :)
2011. jan. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Miért nem játszhatna a kisfiad rózsaszín labdával???

Amúgy kaptam kacatot. kidobtam a kukába. Ha csak számomra haszontalan, odaadom szegény családnak.

2011. jan. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nagynénje pedig négy darab kettes méretű 20 denes nejlonharisnyát vett neki a nyaksál mellé. Egyszerűen hasznosabb dolgot nem tudnak adni?
2011. jan. 5. 16:52
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Otthon szerintem simán játszhat vele a gyerek...de te tudod. Ha nagyon zavar akkor ajádnékozd oda egy kislánygyerekes ismerősnek.
2011. jan. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
57%

A kisgyerekeknek olyminden még hogy milyen harisnyát vesznek fel. Nyugodtan ráadhatod, nem lesz baja tőle,

de ez téged zavar jobban mint a gyermekedet. Ugye?

Az oviban sem fogják kinevetni és a labdával is nyugodtan

játszhat, legalább vidám színe van, elvégre még pici.

2011. jan. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
na ne vicceljetek már!!!!nejlonharisnyát kisfiúra????ugye kedves válaszoló te is igy járatod a fiad?mert különben nem tanácsolnál ilyet.A harisnyát simán tovább adnám egy barát,vagy rokonnak,ahol kislány van.a rózsaszín labda meg elfér,nálunk kb 20 labda van,de ha ma kapna egy 21. ami mondjuk rózsaszín akkor kiugrana a gatyájából örömébe.a labda színe mindegy,de a harisnya gáz.De szóltál a családnak,hogy fiad van,tudnak róla??:))
2011. jan. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!