Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babás kérdések. Van haszontala...

Babás kérdések. Van haszontalan válasz, már ha a kérdésre válaszolunk? Erről mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Unatkoztam és ezen a lepontozáson gondolkodtam. Kérdez valaki valamit. A válasz vagy olyan, amire ő is gondol, (és a többi válaszadó) vagy nem. Ha nem olyan, akkor az haszontalan volt? Nem arra kíváncsi az ember, aki elolvas egy kérdést és válaszol, hogy mit hogy csinál a másik?

Itt volt a ruhamosós kérdés. Aki leírta hogy a babája ruháját külön mossa, mert koszosnak érzi a sajátját, hogy azzal tegye be a babaruhákat 0-ra lett pontozva. Miért???

Nem adott választ az illető a kérdésre?


2011. jan. 13. 00:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden válasz hasznos, amennyiben a kérdésre adott válasz valóban, legalábbis véleményem szerint. Én azt tenném az oldal üzemeltetői helyében, hogy kevesebb legyen a "konfliktus", hogy törölnék azonnal minden olyan választ, ami nem a kérdésre ad választ, hanem csak beszólás/leszólás, sértő vélemény nyílvánítás a kérdező felé, OFF stb. Tudom, hogy ez lehetetlen, de így lenne az igazi.
2011. jan. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan csak szórakozásból pontoznak le, illetve biztosan van olyan is, hogy ha az egyik válaszoló nem ért egyet a többivel, akkor lepontozza azokat. A te példádra pl. biztos olyan pontozta le, aki egybemossa az újszülött badijait apuka koszos zoknijával is és szerintem ez így tökéletes.
2011. jan. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!"

Tehát, aki lepontozta azt a válaszolót, annak negatív a véleménye róla. Hogy miért, azt én sem értem :)

Mint ahogy azt sem, hogy miért nem csak a kérdező pontozhat? Miért jöhet ide bárki és nyomhat mindenkire pirosat, ha éppen úgy tartja kedve?

Nem vagyunk egyformák, szerencsére, lehet más a véleményünk, de ezt tiszteletben kellene tartani és nem lehurrogni érte a másikat, nem?

2011. jan. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én nem szoktam pontozni, csak egyetlen esetben. ha valaki olyan módon válaszol, hogy egyértelműen kötekedni akar, vagy hülye módon poénkodik. pl. van egy kérdés, mivel kössem le az 5 hós kisfiamat, vki válasza: kötéllel.

na ez a válasz abszolút nem hasznos sztem. amikor vki úgy opntoz le, hogy kapott rendes választ csak nem olyat ami szája íze szerint való, azt primitívnek tartom.

2011. jan. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ezt az egész pontozást nem tartom fontosnak. Még soha nem pontoztam, magamban eldöntöm,hogy amit épp olvastam, hasznos-e nekem, egyetértek-e vele, de ez az én szubjektív véleményem. Másnak lehet, hogy a hasznos, jó válasz, ami nekem épp nem az esetleg.
2011. jan. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!